Wynajem kwater turystycznych. Jak nie dać się oszukać?

Wynajem kwater turystycznych w sezonie urlopowym cieszy się dużym zainteresowaniem. Wiele osób w wakacje szuka miejsc noclegowych do wynajęcia nad morzem, w górach czy nad jeziorami. Niestety właśnie wtedy pojawia się również wiele ofert kwater turystycznych do wynajęcia, które są próbą oszustwa. Jak je rozpoznać?

Wynajem kwater turystycznych nad morzem, w górach czy nad jeziorami cieszą się wielkim zainteresowaniem turystów. Te miejsca noclegowe z reguły są już rezerwowane dużo wcześniej. Niestety przy tej okazji pojawia się również wiele ofert, które są zwykłą próbą oszustwa.

Wynajem kwater turystycznych – jak działają oszuści?

Wynajem kwater turystycznych to również niestety próby oszustwa na turystach. Na czym polega mechanizm oszustwa? Przede wszystkim takie ogłoszenia pojawiają się na popularnych portalach ogłoszeniowych lub lokalnych portalach informacyjnych.

Oszuści przygotowują zdjęcia – które z reguły pobierają ze stron internetowych prawowitych właścicieli. Z reguły również cena wynajmu jest bardzo atrakcyjna, co ma skłonić do wynajmu kwater turystycznych potencjalne ofiary.

Oszuści, którzy oferują kwatery turystyczne do wynajęcia, wymagają wpłaty albo całej kwoty za wynajem z góry, lub dużej zaliczki. Po wpłacie na konto określonych kwot finansowych oczywiście kontakt się urywa, a klient pozostaje bez pieniędzy i bez wynajętej kwatery turystycznej.

Wynajem kwater turystycznych – na co należy uważać przy ogłoszeniach wynajmu?

Jeżeli chcemy wynająć kwatery turystyczne nad morzem, w górach czy nad jeziorami, powinniśmy zachować szczególną ostrożność. Przede wszystkim, jeśli interesującą nas ofertę znaleźliśmy w portalach społecznościowych czy na portalach ogłoszeniowych – sprawdźmy również czy oferent posiada własną stronę internetową.

Zweryfikujmy, czy to jest autentyczne ogłoszenie – wystarczy poszukać w internecie, aby szybko dotrzeć do właściciela ogłoszenia. Szczególnie powinniśmy być ostrożni, gdy cena wynajmu kwatery turystycznej jest z pozoru bardzo atrakcyjna.

Nie ufajmy typowym portalom ogłoszeniowym, gdzie praktycznie każdy może – bez rejestracji konta, zamieścić ofertę.

Portal wynajmij24.pl – gdzie można zamieszczać bezpłatnie ogłoszenia o wynajmie, posiada szczególne zabezpieczenia przed ewentualnym oszustwem. Każda firma czy osoba, która chce zamieścić swoje darmowe ogłoszenia o wynajmie, musi zarejestrować konto, gdzie należy podać dane adresowe oraz numer konta bankowego.

Klient wynajmując cokolwiek przez portal wynajmij24.pl wpłaca tylko określoną, niewielką zaliczkę dla właściciela wynajmowanej oferty. Resztę kwoty dopłaca już po bezpośrednim kontakcie z właścicielem.

Jeżeli posiadasz kwatery turystyczne do wynajęcia, możesz teraz swoje ogłoszenia wynajmu dodać całkowicie za darmo, bez żadnych opłat w ogólnopolskim portalu wynajmujących – wynajmij24.pl.

Wynajmij24.pl oferuje darmowe ogłoszenia wynajmu w nieograniczonej ilości

W portalu wynajmij24.pl założysz konto klienta całkowicie za darmo. Bezpłatne są również wszystkie ogłoszenia wynajmu, które klient zamieści w portalu wynajmij24.pl. Nie ma również limitu darmowych ogłoszeń – zamieszczasz w wynajmij24.pl tyle ogłoszeń o wynajmie, ile potrzebujesz.

W portalu wynajmujących wynajmij24.pl nie ma również limitu czasu prezentacji ogłoszenia o wynajmie. To klient sam decyduje, kiedy ogłoszenie o wynajmie będzie chciał usunąć z portalu wynajmij24.pl. Może również bezpłatnie swoje ogłoszenia edytować, zmieniając cenę czy dodając inne zdjęcia.

Załóż swoje konto w portalu wynajmij24.pl już teraz i zacznij wystawiać swoje oferty.

https://wynajmij24.pl/login/rejestracja

Możliwość zamieszczania bezpłatnych ogłoszeń wynajmu 

W pierwszym, ogólnopolskim portalu wynajmij24.pl masz możliwość zamieszczenia szerokiej oferty dotyczącej swoich usług dotyczących wynajmu. Tu nie ogranicza Ciebie ilość znaków czy zdjęć. Piszesz swoje rozbudowane oferty, przedstawiasz swoje warunki najmu i zalety dotyczące skorzystania z Twojej oferty. Dodajesz tyle zdjęć, ile potrzebujesz. To Twoja oferta i tylko Ty decydujesz jak bardzo rozbudujesz swoje ogłoszenie by zachęcić klientów do skorzystania z niej.

Dzięki założeniu konta w pierwszym, ogólnopolskim portalu wynajmij24.pl masz możliwość, w każdej chwili edycji swojej oferty – możesz coś zmienić w opisie, dodać nowe informacje, zdjęcia itp. Edytujesz swoją ofertę w każdej chwili. Nic Ciebie nie ogranicza w tym zakresie.

Załóż swoje konto w portalu wynajmij24.pl już teraz i zacznij wystawiać swoje oferty.

https://wynajmij24.pl/login/rejestracja

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register