Wypadek przy Fromborskiej. Kierowca był pijany i miał dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów!

Policjanci ruchu drogowego podczas obsługiwania kolizji drogowej, przy ul. Fromborskiej stwierdzili, że kierujący vw golfem 35-letni Krzysztof O. znajduje się w stanie nietrzeźwości.

Badanie alkotestem wykazało u niego 1,84 promila alkoholu w organizmie. Dodatkowo okazało się, iż 35-latek posiada dożywotni zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów.

Auto przekazano innej, trzeźwej osobie. Mężczyzna za swój czyn odpowie teraz przed sądem. Za niestosowanie się do orzeczenia sądu może mu grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Elbląscy policjanci w ciągu weekendu zrealizowali również 226 interwencji. W ich trakcie wylegitymowano 462 osoby, co pozwoliło zatrzymać 3 poszukiwanych. Policjanci z prewencji skontrolowali 22 pojazdy a także przewieźli do wytrzeźwienia do pogotowia socjalnego 30 nietrzeźwych osób.

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

1 komentarz

  • Agnes Reply

    1 sierpnia 2017 at 14:45

    Dla osób, które mają na określony czas zabrane prawo jazdy można sobie skrócić czas pozbawienia prawa do jazdy przez założenie blokady alkoholowej Interlock Lion ale w przypadku tego pana to nie dla niego.

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register