Wysypisko śmieci w Bażantarni. Zalegają części samochodowe!

Dzikie wysypisko, a właściwie złomowisko w Bażantarni. W lesie zalegają części samochodowe i nikt nie reaguje na to – alarmuje nasza Czytelniczka. Kto to zrobił i czy uda się złapać sprawcę?

Elblążanka, nasza Czytelniczka alarmuje, że w Bażantarni zalegają stare części samochodowe. Ktoś zrobił w tym miejscu nielegalne składowisko odpadów motoryzacyjnych.

– Taki oto widok zastałam dziś w Bażantarni. Przeraziłam się, wygląd rozebranych dwóch aut. Znalezienie sprawcy zapewne graniczy z cudem. Pytanie kto to posprząta? Chcę nadmienić iż jest to trasa codziennych spacerów wolontariuszy z psiakami – pisze nasza Czytelniczka.

Elblążanka dodaje, że w tym miejscu części samochodowe można napotkać od kilku lat. Ktoś urządził tu sobie nielegalne wysypisko śmieci.

– Jeżeli Nadleśnictwo Elbląg jest właścicielem tego terenu to prosimy o sprawdzenie i uprzątniecie. A może nawet uda się złapać sprawcę – pisze kobieta.

2 komentarze

  • Zenon Reply

    28 maja 2018 at 13:33

    Sprawdził bym w stodole na Bytomskiej 1 czy nie ma reszty tego auta. Od 5 lat działa na lewo mechanik gdzie nadzór budowlany, skarbówka dzielnicowy . Zapraszam do sprawdzenia tematu.

  • Bogusław Reply

    28 maja 2018 at 22:07

    Podobne wysypisko jest na Modrzewinie.

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register