Z którym znakiem Zodiaku będzie randka idealna?

Wsłuchaj się w gwiazdy, podpowiedzą Ci kilka rzeczy dotyczących trudnej sztuki randkowania. Gwiazdy od zawsze służyły do planowania i przewidywania ludzkich działań. Konstelacje niebieskie bardziej lub mniej trafnie przepowiadały bliższą i dalszą przyszłość i podpowiadały, jakie podjąć kroki. Do dziś dnia wczytujemy się w horoskopy wypatrując w nich świetlanej przyszłości jak również potwierdzenia naszych cech charakteru albo przynajmniej potwierdzenia tego, co w nas dobre.

Skoro to takie ważne, dlaczego by nie spytać Lwa, Panny czy Skorpiona z kim i dokąd wybrać się na udaną randkę? Może Wodnik i Koziorożec podpowiedzą nam, który partner ze sklepienia niebieskiego jest najlepszym kochankiem? Który z nich będzie się wyrywał, aby zapłacić za obiad  w restauracji? Który zaś jest partnerem do tańca przez całą noc? Aby się tego dowiedzieć sprawdź swój znak, znak obecnego lub potencjalnego partnera. Zmieszaj wszystko razem i….. i dobrze się zabaw.

Baran (21 marca – 19 kwietnia): Przygotuj się na ścianę wspinaczkową.
Baran to z natury atleta bardzo aktywny i asertywny. Oznacza to, że prawdopodobnie zechce zrobić coś, co wymaga wysiłku fizycznego. Jeśli mieszkasz w pobliżu dużego zbiornika wodnego jak jezioro albo morze dlaczego nie wybrać się na kajak lub rower wodny? Jeśli mieszkacie w mieście może warto wypróbować  ściankę wspinaczkową albo udać się na przejażdżkę rowerem po parku. Odrobina współzawodnictwa zakropiona wyciśniętym potem to fantastyczny afrodyzjak. 

Byk (20 kwietnia – 20 maja): Kurs gotowania i wspólne przyrządzanie ulubionych potraw.
Byk jest prawdopodobnie jednym z najbardziej niezawodnych, silnych i pomocnych ze znaków Zodiaku. Poza tym posiada zmysłową jakość, która choć często w cieniu jego mocy pozwoli mu docenić Twoje piękno. Mając to wszystko na uwadze, kurs gotowania może być randką idealną. Bykowi można wyznaczyć proste zadania, a ten i tak znajdzie sposób, aby upajać się wszystkimi zapachami i smakami. Zarówno potraw, jak i Twoimi…. 

Bliźnięta (21 maja – 20 czerwca): Noc rozmaitości.
Adaptacja to naturalny stan dla Bliźniąt. Ich dualizm, dwojaka natura sprawia, że są niezwykle skłonne do rozmów i poznawania innych ludzi. Bardzo otwarte, kochają wręcz tłumy i rozkoszowanie się przyjemnościami życia. Często uważane są za duszę towarzystwa. Skoro tak, to dlaczego nie udać się w towarzystwie Bliźniaka na zbiorową imprezę w rynku Twego miasta? Można tam spotkać znajomych, bądź nieznanych, inteligentnych ludzi, wśród których Bliźnięta będą brylować.

Rak (21 czerwca – 22 lipca):  Wybierz się na długi spacer i wtop się w otaczającą Was naturę.
Kontemplacyjny i całkowicie tajemniczy, może być również (irytująco) wrażliwy i nieco kapryśny. Porusza się po świecie w trochę bajkowym wymiarze. Randka z Rakiem powinna odbyć się na łonie natury (jakby kobiece łono nie było wystarczająco naturalne…).  Z Rakiem udaj się do parku, lasu a jeśli planujecie jazdę samochodem to wzdłuż brzegu morza lub rzeki. Jeśli Rak będzie mógł połączyć się z Matką Natura to możesz mieć pewność, ze tematów do rozmów Wam nie zabraknie.

Lew (23 lipca – 22 sierpnia): Podwójna randka z elementami współzawodnictwa.
Lwy są prawdziwymi przywódcami. Kochają władzę i ciężko pracują na uznanie, ale mogą być bardzo przyjazne. Wybierz się z Lwem na podwójną randkę z elementami współzawodnictwa, gdzie Lew będzie wieść prym podczas wspólnej zabawy. W końcu król jest jeden. Podwójna randka w formie sportowego meczu; tenis, kręgle albo nawet karaoke.

Panna (23 sierpnia – 22 września): Film dokumentalny i jego streszczenie.
Panny są z natury bardzo ostrożne i zasadnicze (dopóki nie przestana być „pannami”), a także pracowite i solidne. Są także analityczne i inteligentne, co czyni je idealnym towarzyszem na wieczór autorski lub dyskusję akademicką względnie prezentację naukową. Panna być może zechce obejrzeć film dokumentalny lub udać się na debatę na żywo. Bez względu na rodzaj „rozrywki” uskrzydli ją inteligentna dyskusja na temat tego, co i tak jest bardzo inteligentne.

Waga (23 września – 22 października): Domowa impreza z dziwakami.
Wagi są bardzo wyrafinowane i wyważone. Lubią dyplomację. Potrafią również być duszami artystycznymi. Zabierz Wagę na domową imprezę pełną dziwnych i wpływowych ludzi a sama znajdzie drogę do tego, aby znaleźć się w centrum zainteresowania. Uczyni „domówkę” zabawną i niezapomnianą przez wszystkich gości. Ciebie również…. 

Skorpion (23 października – 21 listopada): Przydymione światło w barze.
Nieodłączna intensywność i seksualność w naturze Skorpiona może przemienić noc w coś odurzająco przyjemnego i grzesznego. Skorpion będzie Cię badać i penetrować, próbując wyssać Twoją energię życiową. W taki właśnie sposób zaintryguje Cię, czy tego chcesz, czy nie.

Strzelec (22 listopada – 21 grudnia): Ciemność i zmysł dotyku.
Strzelec nie lubi przewidywalności i rutyny. Zwykły obiad jako randka nie robi na nim wrażenia a wręcz znudzi go i zniechęci. Ma niewyczerpane zasoby energii i jest spontaniczny, ale również bardzo przyjazny. Co powiesz na „randkę w ciemno? Zawiązane oczy i element nieznanego to coś, co go uszczęśliwi.

Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia): Zagraj w “20 pytań do”.
Koziorożec wie dokładnie, czego mu trzeba, co chce i najważniejsze, że to osiągnie. Prawdopodobnie nie ujawni szybko wszystkiego o sobie, ale ktoś kto umie go podejść dowie się dużo.  Zagraj z nim w karty, gdzie przegrany musi odpowiedzieć na osobiste pytania i problem z głowy. To pomoże obojgu Wam dobrze się poznać a jednocześnie nie zmusi nikogo do ujawnienia wszystkiego o sobie. Szczególnie tych, których nie chcecie wyjawiać na tym etapie znajomości.

Wodnik (20 stycznia – 18 lutego): Live Concert.
Wodnik jest ekscentryczny i trochę dziki. Uwielbia rozmawiać i ma bardzo odważne, postępowe pomysły. Mam nadzieję, że lubisz tańczyć i bawić się, ponieważ to go ożywi. Idźcie zobaczyć koncert na żywo lub koncert na świeżym powietrzu, albo obejrzeć dramat w wykonaniu teatru amatorskiego. Wodnik lubi zabawę we wszystkich jej odmianach.

Ryby (19 lutego – 20 marca): Śpiewaj piosenki z musicalu.
To będzie marzycielska, pełna wrażliwości i romantyzmu randka. Ryby są wrażliwe aż do szpiku kości, więc traktuj je z atencją. Dobrym sposobem, aby zbliżyć się do Ryb jest wspólne obejrzenie broadwayowskiego musicalu. Możecie siedzieć blisko siebie i oglądać coś razem. Pozwól Rybie wczuć się w klimat przedstawienia. Przygotuj się na dogłębną analizę po przedstawieniu.

To który znak wybieracie na romantyczną randkę?

źródło tekst i foto: /www.milosctopasja.com

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register