Z szafki w siłowni zginęły rzeczy. Kto ukradł? Poznajesz go?

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzą postępowanie w sprawie włamania do szafki ubraniowej i kradzieży znajdujących się tam przedmiotów oraz gotówki. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek prawdopodobnego sprawcy tego przestępstwa. Każdy, kto rozpoznaje tego mężczyznę, proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu w siedzibie jednostki przy ulicy Dzielnej 12.

Do zdarzenia doszło 3 czerwca tego roku w jednej z warszawskich siłowni. Nieznany dotąd sprawca włamał się do szafki ubraniowej i ukradł z jej wnętrza 150 złotych, karty bankomatowe oraz dokumenty.

Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek prawdopodobnego sprawcy tego przestępstwa podczas zakupu książek za pomocą skradzionej wcześniej karty. Każdy, kto rozpoznaje tego mężczyznę, proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu w siedzibie jednostki przy ulicy Dzielnej 12.

Informacje można przekazać, dzwoniąc na numer 22/ 60 383 92 albo w formie elektronicznej, pisząc na adres: krp1warszawa@policja.waw.pl, powołując się na nr sprawy KRP-PM-I-1543/16.

 

źródło: policja.waw.pl

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register