Za darmo poślizgasz się na Kalbarze

W przerwie między Świętami a Sylwestrem można skorzystać z bezpłatnych wejść na wszystkie ogólnodostępne ślizgawki organizowane na Torze Łyżwiarskim Kalbar. Warto więc skorzystać z tej formy aktywności na świeżym powietrzu.

Specjalnie z myślą o dzieciach i młodzieży, którzy mają świąteczno-noworoczną przerwę od zajęć szkolnych, na Torze Łyżwiarskim Kalbar organizowane są dodatkowe ślizgawki. Do czwartku (30 grudnia) półtoragodzinne sesje rozpoczynają się o godzinach: 10.00, 12.00 oraz 18.30.

Co ważne, zgodnie z decyzją Prezydenta Elbląga Witolda Wróblewskiego, ze wszystkich tych ślizgawek każdy może skorzystać bezpłatnie. Warto zatem zaplanować różnego rodzaju aktywności, aby nie spędzać zbyt wielu godzin przed szklanym ekranem. Szczególnie aktywności i ruch na świeżym powietrzu są bardzo ważne.

Osoby, które nie posiadają własnych łyżew, mogą skorzystać z wypożyczalni łyżew (8 zł za parę), która funkcjonuje na terenie Toru Kalbar i dysponuje łyżwami zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.

Przypominamy, że w Sylwestra i Nowy Rok Tor Kalbar będzie nieczynny. Od niedzieli, 2 stycznia, ślizgawki będą odbywały się zgodnie z dotychczasowym harmonogramem.

Tekst i fot. MOSiR

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register