Zaatakowały Go…zaparkowane samochody!

Tak właśnie widział otaczającą rzeczywistość 19-latek z Elbląga. Policjanci zatrzymali go pod zarzutem uszkodzenia mienia. 19-latek kopał i uszkadzał karoserię aut, ma także na koncie dwa zdemolowane przystanki… Powód to zbyt długie oczekiwanie na autobus.

Młody mężczyzna przyznał się, że w trakcie ekscesów był pod wpływem środków odurzających lub alkoholu.

Czyny, których dopuścił się 19-latek to wandalizm. Mężczyzna uszkodził dwa przystanki autobusowe oraz 4 samochody. W rozmowie z policjantami przyznał, że zrobił to, bo był odurzony i wydawało mu się, że auta go… zaatakowały.

Szyby przystankowe rozbił natomiast, ze złości gdy przeczytał rozkład jazdy, a następnie obliczył ile czasu musi czekać na jedenastkę. Mężczyzna ma na koncie również kradzież rozbójniczą. Podczas wynoszenia towaru z jednej z samoobsługowych drogerii próbował go zatrzymać pracownik ochrony.

19-latek tak się przywiązał do zabranych ze sklepu rzeczy, że zaczął się szarpać z ochroniarzem, aby ich nie oddać. Policjanci ustalili kim jest sprawca przeglądając materiał ze sklepowego monitoringu. Niedługo później 19-latek został zatrzymany. Młody mężczyzna usłyszał zarzuty. Może mu grozić kara do 8 lat pozbawienia wolności.

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

 

1 komentarz

  • milosnik kajakow Reply

    19 stycznia 2018 at 07:27

    ćpun i patol w jednym

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register