Zaginęła elblążanka! Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach

Elbląscy policjanci prowadzą poszukiwania zaginionej kobiety, która w dniu 13.03.2018 r., około godziny 9.00 wyszła z domu przy ul. Piotrkowskiej (od Rawskiej za wodociągami) i do chwili obecnej do niego nie powróciła, jak też nie nawiązała kontaktu z rodziną. Zaginiona to: Grażyna Gajewska l. 65.

Elbląscy policjanci prowadzą poszukiwania zaginionej kobiety, która w dniu 13.03.2018 r., około godziny 9.00 wyszła z domu przy ul. Piotrkowskiej (od Rawskiej za wodociągami) i do chwili obecnej do niego nie powróciła, jak też nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Zaginiona to:
Grażyna Gajewska l. 65.

86-96511

RYSOPIS – wzrost 162 cm , szczupła budowa ciała , szatynka – włosy do ramion.

Ubrana była w kurtkę 3/4 koloru ciemny-brąz z kapturem obszytym liskiem, czarne spodnie, czarne botki do kostki , damska czapka z daszkiem koloru brązowego , brązowa torebka .

Prosimy wszystkie osoby, które mogłyby udzielić informacji na temat miejsca pobytu osoby zaginionej o ich przekazanie na numer telefonu alarmowego 997 lub 112.
Wszelkie informacje zmierzające do ustalenia miejsca pobytu poszukiwanego można również podawać anonimowo za na adres (policja@elblag.ol.policja.gov.pl).

Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg

 

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register