Zasnął za kierownicą i uderzył w drzewo

W poniedziałek policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w Braniewie na ul. Olsztyńskiej. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że kierujący fiatem najprawdopodobniej zasnął i uderzył w przydrożne drzewo.

Mężczyzna może mówić o dużym szczęściu bo nie odniósł żadnych obrażeń. Za spowodowanie kolizji policjanci ukarali go mandatem w wysokości 1100 złotych.

W tym momencie należy przypomnieć iż obowiązkiem każdego kierowcy jest zachowanie ostrożności, w tym unikanie wszelkich działań, które mogłyby spowodować zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Obowiązkiem kierowcy jest zatem prowadzenie auta w stanie pełnej sprawności psychofizycznej.

We wtorek (25.01) po godz.7:00 policjanci pracowali na miejscu kolejnej kolizji. Funkcjonariusze ustalili, że kierująca renault nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu peugeot, doprowadzając w ten sposób do zderzenie pojazdów. Za popełnione wykroczenie kobieta została ukarana mandatem w wysokości 1300 złotych.

Policja Braniewo

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register