Zawody strzeleckie w Elblągu

Już wkrótce zawody o Puchar Prezydenta Elbląga w strzelectwie sportowym. W dniach 18-19 lipca na obiektach strzeleckich klubu WKS Flota Elbląg rozegrane zostaną zawody o Puchar Prezydenta Elbląga w strzelectwie sportowym. Organizatorzy zapraszają wszystkich, którzy chcą spróbować swoich sił w tym sporcie.

Celem zawodów jest propagowanie strzelectwa i upowszechnienie tej dyscypliny wśród mieszkańców miasta, w szczególności wśród dzieci i młodzieży. W trakcie imprezy rozegrane zostaną zarówno pistoletowe jak i karabinowe konkurencje strzeleckie, w których za miejsca na podium przewidziano medale. Puchar Prezydenta Elbląga zdobędzie osoba, która uzyska najlepsze wyniki z trzech konkurencji.

“Jesteśmy dumni, że nasz klub może być organizatorem tych zawodów. W trakcie rozegranego niedawno strzeleckiego Memoriału Zygmunta Bogdziewicza bardzo pozytywnie zaskoczyła nas frekwencja i blisko 80 osobostartów. Liczymy na jeszcze większe zainteresowanie Pucharem Prezydenta Elbląga” – mówi Jerzy Domeracki, prezes WKS Flota Elbląg.

W pneumatycznych (pistolet i karabin) konkurencjach zawodów o Puchar Prezydenta Elbląga może wziąć udział każdy chętny. Do spróbowania swoich sił klub Flota Elbląg szczególnie zaprasza dzieci od 10 roku życia i młodzież, wraz z rodzicami. Impreza strzelecka to świetny pomysł na rodzinne spędzenie wolnego czasu w weekend.

Patronat honorowy nad zawodami objął prezydent Elbląga Witold Wróblewski.

Szczegóły zawodów i więcej informacji na stronie: http://strzelwksel.pl/

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register