Zefirem po wodach Kanału Elbląskiego

Rejs po Kanale Elbląskim jest wyjątkowym przeżyciem. W lecie można sobie zafundować taki wspaniały rejs. 

Kanał Elbląski to wspaniałe miejsce dla fanów niezwykłych przeżyć. Jest to naprawdę wspaniała  sprawa, która daje mnóstwo radości całej rodzinie. Nie ma nic lepszego od takiego podróżowania po kanale i podziwiania bujnej przyrody w okolicach.

Jest to miejsce dla osób szukających ciszy oraz spokoju. Kanał Elbląski jest niezwykły i ma wyjątkowy urok. Pasażerowie korzystają z wyjątkowego statku – statek ma dwa pokłady, oba są zadaszone, mają wygodne siedzenia. Na statku są bufet oraz toaleta. Podczas rejsu można przekąsić drobne dania i napić się wody, lemoniady, kawy czy herbaty. Koc, lornetka, czapka kapitańska są udostępniane turystom. Dzięki temu można zrobić wyjątkowe, klimatyczne fotografie, zyskując pamiątkę na całe lata. Fotografie z takich rejsów są wielką rozrywką oraz ogromną przyjemnością. Klienci cenią takie podejście i są nim zachwyceni. 

Rejs dla małej grupy

Na statku mogą podróżować 34 osoby. Możliwy jest wynajem na wyłączność lub korzystanie z wyjątkowych rejsów w gronie pracowników danej firmy czy obcych osób. Kanał Elbląski lub Mazury inaczej wyglądają z pokładu takiego wspaniałego statku. Woda, przyroda i cisza – tego oczekują osoby płynące statkiem. Warunki nie są luksusowe, ale pływanie statkiem jest rozrywką samą w sobie. Płaci się za bilet, a załoga dba o pasażerów. 

Wyjątkowy jest rejs po wodzie i lądzie

Buczyniec-Kąty-Oleśnica i z powrotem wspaniale się płynie. Statek płynie po wodzie, a później na wózku wyciągany jest po szynach kolejowych. Pokonuje fragment suchym lądem, później płynie po Kanale Elbląskim. Pochylniami wznosi się i opada. Kapitan statku opowiada o rejsie. Na pokładzie dostępne są przekąski oraz napoje. Taki rejs jest niezapomnianą atrakcją dla dzieci oraz osób dorosłych. Zdecydowanie warto skorzystać z takiego rozwiązania. Dzieci pod opieką dorosłych bawią się znakomicie na takim statku.  Na stronie https://zefir.ostroda.pl/  możemy zarezerwować bilet na  wyjątkowe rejsy w pięknym, klimatycznym miejscu.

Można płynąć też innymi szlakami

Szlakiem pięciu pochylni płynie się bajecznie, obserwując wszelkie atrakcje. Płynie się jeziorem, ogląda się tereny rezerwatu, a jezioro porasta sitowie oraz trzcina wodna. Ptactwo jest obecne w tym miejscu. Pochylnie dają dodatkowe atrakcje. Nie ma lepszej atrakcji na trasie z Buczyńca niż podróżowanie w taki sposób. Podróżowanie w taki sposób jest naprawdę wyjątkowe i daje całe mnóstwo radości oraz ogrom przyjemności. 

Jeśli ktoś ma pieniądze i chciałby wynająć statek z załogą to jest to dobry pomysł. Wystarczy umówić się na termin, spisać umowę oraz zapłacić za takie atrakcje. Wówczas można pływać dzień czy dwa lub kilka godzin – wynajmujący ustala warunki takiego wynajmu. Statek pasażerski Zefir jest wygodny i pozwala spędzić czas miło, a obserwowanie przyrody z pokładu jest naprawdę wielką rozrywką oraz ogromną przyjemnością. Każda osoba potrzebuje rozrywki i przyjemności. W czasie wakacji, w lecie, rejsy statkiem są naprawdę doskonałe i dają pełne zadowolenie zawsze i każdej osobie. 

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register