Zegary naklejane na ściany – nowoczesne zegary do salonu

Klasyczne zegary wskazówkowe wydają się być oddechem przeszłości. W dzisiejszych czasach wszechobecnej technologii, cyfrowych zegarków i smartwatchy, zegary ze zwykłym mechanizmem wydają się niepotrzebne. Nic bardziej mylnego – bo chociaż zmieniły nieco swoje oryginalne zastosowanie, to zegary wskazówkowe wciąż bardzo chętnie wieszane są na ścianach nawet bardzo nowoczesnych wnętrz. W poniższym artykule postaramy się przybliżyć nieco temat zegarów ściennych naklejanych, które cieszą się coraz większą popularnością. Zapraszamy do lektury! 

Nowoczesny wystój wnętrza

Nowoczesne wnętrze i archaiczny już w swoim charakterze zegar wskazówkowy, mogą stanowić bardzo udane połączenie.  Stonowane kolory ścian, oszczędność dodatków i minimalistyczny styl przestrzeni coraz częściej gości w licznych domach i mieszkaniach. Nie każdy posiada szeroko pojęty zmysł estetyczny, co oczywiście nie stanowi wielkiego problemu. W przypadku wnętrz nowoczesnych wystarczy utrzymać minimalistyczny charakter, jednak w razie kompletnego braku pomysłu, warto skorzystać z pomocy kogoś doświadczonego w aranżacjach przestrzeni. Warto pamiętać o tym, że nowoczesność oznacza także wielozadaniowość. Dlatego też wszelkie dodatki i akcesoria umieszczane we wnętrzach o takim charakterze powinny pełnić więcej niż jedną funkcję. 

Duży zegar – zegar ścienny naklejany

Akcesoria umieszczane w naszych domach i mieszkaniach bardzo często ostatecznie kończą na półkach i zbierają kurz. Nie mamy oczywiście nic przeciwko przedmiotom mającym dla kogoś dużą wartość sentymentalnym, ale w nowoczesnych wnętrzach raczej nie ma dla nich zbyt wiele miejsca. Jak już wcześniej wspominaliśmy w przestrzeniach minimalistycznych, najlepiej sprawdzają się rzeczy pełniące jakieś dodatkowe zadanie. Jednym z wielofunkcyjnych dodatków, które przy okazji świetnie zapełni pustą przestrzeń na ścianie, zdecydowanie jest duży zegar ścienny naklejany. Ogromna różnorodność dostępnych kolorów, rozmiarów i stylów gotowych zegarów sprawia, że dobór odpowiedniego modelu nie powinien sprawiać żadnego problemu.

Zegary ścienne naklejane – nowoczesne aranżacje

Zegary naklejane na ścianę zyskują coraz większą popularność wśród miłośników nowoczesnych aranżacji. Dzięki dokładnej instrukcji oraz specjalnemu szablonowi, które są dołączane do każdego zegara, samodzielne naklejenie na ścianę jest bardzo proste. Ciekawie zaprojektowane i starannie wykonane czasomierze będą stanowiły świetnie dopełnienie aranżacji nie tylko salonu, czy sypialni, ale także kuchni, a nawet łazienki. Dobrej jakości taśma nie powinna niszczyć ścian, dlatego w przypadku zmiany wystroju pomieszczenia w prosty sposób odkleimy zegar, by zastąpić go innym dodatkiem.

Duży zegar na ścianę do salonu

Zapełnienie dużej ilości dostępnej przestrzeni nie jest prostym zadaniem. W przypadku pomieszczeń takich jak sypialni, czy kuchnia zazwyczaj nie stanowi to problemu, ze względu na dużą ilość mebli oraz dodatkowych sprzętów. Natomiast wolna przestrzeń w szczególności w dużym salonie, może okazać się trudna do zapełnienia. Jeśli chcesz w prosty sposób pozbyć się problemu pustych ścian, przy okazji aranżując ciekawy wystrój, polecamy zaopatrzyć się w naklejany zegar ścienny. Gotowe zegary osiągają naprawdę godne podziwu rozmiary nawet 90 cm.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register