Zerówka w Małym Europejczyku – najlepsze przygotowanie Twojego dziecka do szkoły!

Nie odbierajmy dzieciom czasu radosnej zabawy. W szkolnych zerówkach niemal od razu wejdą w szkolne tryby. Dajmy im jeszcze czas na zabawę i łagodne wejście w edukację, podaną w przystępnej, znanej im, niezwykle atrakcyjnej dla nich formie. Taką możliwość daje klasa zerowa w Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu.

W Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu trwają właśnie półkolonie wakacyjne – jeśli myślicie o wyborze klasy zerowej dla swojego dziecka, to teraz jest świetna okazja, aby przetestować „zerówkę” w Małym Europejczyku.

Jeśli zapiszecie dzieci na półkolonie wakacyjne w Niepublicznym Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu i zdecydujecie się od września zapisać swoje dziecko do naszej klasy zerowej, czesne za miesiąc w zerówce będzie tańsze o 100 zł przez okres 12 miesięcy!

Wielu rodziców sądzi, że zapisanie dziecka do klasy „zerowej” w szkole pozwoli mu na odpowiednie, szybkie wejście na edukacyjne „tory”. Wielu uważa, że to „tylko rok” więc nie ma sensu szukać idealnej zerówki dla dziecka.

Nic bardziej mylnego. To niesłychanie ważny rok dla rozwoju Waszego dziecka oraz odpowiedniego przygotowania do wieloletniej edukacji szkolnej.

Wybierz dla dziecka „zerówkę” w Elblągu z sercem

Zerówki szkolne to często normalne klasy, z ławkami i elementami nauki. Nie przypominają one znanych naszemu dziecku kolorowych, pełnych zabawek sal przedszkolnych. Dziecko, kiedy skończy zajęcia w „zerówce” – z reguły około godz. 11.00, będzie musiało czekać na rodziców w ogólnodostępnej świetlicy, wśród tłumu innych dzieci, często uczniów klas starszych. Nie jest to dla dziecka przedszkolnego przyjemna, komfortowa perspektywa spędzenia kilku godzin wśród tłumu obcych, często dużo starszych dzieci.

Dzieci 5-6-letnie nie są jeszcze gotowe na normalny wymiar szkolnej nauki, a jednocześnie nie chcą już tylko bawić się w sali czy na placu zabaw. Chcą doświadczać większych atrakcji, jak wycieczki, wyjścia do ciekawych miejsc czy spotkań z ciekawymi ludźmi lub ze zwierzętami. Klasa zerowa powinna im to zapewnić.

Alternatywą dla przepełnionych zerówek szkolnych jest tego typu klasa w Przedszkolu i Żłobku Artystyczno-Językowym „Mały Europejczyk” w Elblągu. Mały Europejczyk, realizując standardowy program edukacyjny dla dzieci z klasy zerowej, zapewnia jednocześnie przedszkolny komfort, atrakcyjną zabawę i wiele dodatkowych, ciekawych zajęć.

Tu, wśród bajkowej scenerii, pośród wielu wspaniałych atrakcji, zostanie doskonale przygotowane do nauki w szkole podstawowej – w bardzo łagodny i przyjazny dla niego sposób. Wasze dziecko będzie się doskonale bawiło wchodząc w świat edukacji szkolnej, bez stresu i szoku.

Dziecko w klasie zerowej Małego Europejczyka korzysta ze wszystkich atrakcji placówki oraz ma zapewnione pełne wyżywienie i specjalistyczną opiekę codzienne od godz. 6.30 do godz. 19.00.

Nie trzeba więc „zrywać się” biegiem z pracy, aby odebrać szybciej nasze dziecko, bo te boi się zostać w świetlicy szkolnej. Spokojnie będzie czekało na rodziców w przedszkolu bawiąc się i ucząc w komfortowych warunkach.

Wybierz dla dziecka „zerówkę” w Elblągu z głową

Niepubliczne Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu zapewnia szeroki wachlarz zajęć dla dzieci w klasie „zerowej” gwarantując tym samym wszechstronny rozwój oraz odkrywanie zainteresowań i talentów każdego dziecka. Dodatkowo przedszkole zatrudnia doskonałych pedagogów-specjalistów w poszczególnych dziedzinach, którzy posiadają bogate doświadczenie oraz umiejętność pracy z dziećmi w tym wieku.

W ramach czesnego „Mały Europejczyk” zapewnia:
opiekę pedagogiczną od godz. 6:30 do 19:00,
pełne wyżywienie kuchni placówki,
obowiązkowe zajęcia dydaktyczno-wychowawcze,
całodniową naukę języka angielskiego (edukacja dwujęzyczna),
ciekawe eksperymenty chemiczne i biologiczne,
zajęcia taneczne, zajęcia rytmiki, gimnastyki,
zajęcia-trening judo,
wizyty teatrzyków, artystów, ciekawych gości oraz egzotycznych zwierząt,
opiekę logopedyczną,
wiele ciekawych wyjść, atrakcyjną, całodniową wycieczkę, wyjścia do kina, teatru,

Podopieczni placówki mają do dyspozycji olbrzymi, dobrze wyposażony plac zabaw. Mogą skorzystać z dwóch podgrzewanych basenów, zjeżdżalni, trampolin, piaskownic, hulajnóg, rowerków, gier sportowych. Wszystko to pod nadzorem pedagogów przedszkola na ogrodzonym, przestronnym (ponad 2000 m2) i bezpiecznym placu zabaw przy Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu.

Warto też wiedzieć, że dzieci w Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu codziennie rozmawiają po angielsku – ucząc się tego języka obcego każdego dnia, poprzez konwersacje z dyplomowanym lektorem.

Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu stawia sobie za cel jak najlepsze przygotowanie swoich podopiecznych do wejścia w świat edukacji. Dlatego różnorodny i szeroki wachlarz zajęć dodatkowych ma na celu przede wszystkim rozwijać dzieci intelektualnie i ruchowo oraz kształtować postawy kulturalne i prozdrowotne dobrze, ale i komfortowo dla dziecka „zerówkowego” przygotować je do edukacji szkolnej.

Jeśli zależy Wam na wszechstronnym rozwoju swoich dzieci i jak najlepszym przygotowaniu do edukacji szkolnej, to klasa „zerowa” w Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu będzie idealnym wyborem.


Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu

Ul. Dąbrowskiego 33, 82-300 Elbląg
Otwarte 5 dni w tygodniu od 6:30 do 19:00
F: https://www.facebook.com/malyeuropejczykelblag/
www.malyeuropejczyk.elblag.pl
telefon: 515 406 883

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register