Żłobek Małego Europejczyk w Elblągu. Wyjątkowe miejsce stworzone dla Twojego dziecka

żłobek w Elblągu.

Żłobek to pierwszy krok w samodzielność Waszego dziecka. To przełom w życiu małego człowieka, ale i mały stres dla rodziców. Zapisanie dziecka do żłobka jest optymalnym rozwiązaniem dla aktywnych zawodowo rodziców. Dlaczego warto postawić na Żłobek Małego Europejczyka w Elblągu? Odpowiedź jest prosta – bo to miejsce stworzone właśnie dla Twojego dziecka.

Jakie korzyści czerpie dziecko w Żłobku Mały Europejczyk w Elblągu ?

Socjalizacja, nauka norm i zasad, usamodzielnienie, uporządkowanie, systematyczność – to dajemy Twojemu dziecku w Żłobku Małego Europejczyka w Elblągu.

Ponadto oferujemy niezwykłe ciekawe programy edukacyjne skierowane do dzieci w wieku żłobkowym: wizyty zwierzątek w żłobku, teatrzyki, ciekawi goście, zabawy muzyczno-ruchowe, zajęcia plastyczne, zajęcia sensoryczne, wspaniałe bale.

Dzieci ze Żłobka Mały Europejczyk w Elblągu spędzają bardzo dużo czasu na świeżym powietrzu. Spacery w sześcioosobowych wózkach po lesie to wspaniała forma drzemki ale i oczywiście zabawy na leśnym placu zabaw to niewątpliwie ulubiona cześć dnia maluchów.

Nie ulega wątpliwości, że tym czego najbardziej potrzebują małe dzieci to ciepło, spokój i miłość, których doświadczają we własnym domu. Żłobek Mały Europejczyk to drugi dom dla każdego dziecka. Dzięki wykwalifikowanej kadrze i wszechstronnym zajęciom pobudzającym ich ciekawość dzieci z uśmiechem i chęcią przekraczają próg pięknych, przestronnych, kolorowych sal Żłobka Małego Europejczyka w Elblągu.
 

Drogi rodzicu, jesteś na etapie tej stresującej dla Ciebie decyzji? Nie denerwuj się. Na szczęście istnieje w Elblągu miejsce, które rozwieje Twoje wszelkie obawy i uspokoi. Przekonaj się sam i zobacz codziennie uśmiech na twarzy Twojego dziecka, kiedy idzie do naszego żłobka. 
 


Mały Europejczyk to najlepszy żłobek w Elblągu

Niepubliczny Żłobek Mały Europejczyk w Elblągu to najlepsza tego typu niepubliczna placówka oświatowa nie tylko w naszym mieście, ale i w kraju. Niedawno do użytku oddano nowoczesny, przestronny obiekt zaplanowany przez najlepszych w kraju projektantów wnętrz użyteczności publicznej, odpowiednio „skrojonej” na potrzeby dzieci.

Nowy obiekt żłobka i przedszkola w Elblągu to trzykondygnacyjny budynek o powierzchni ponad 1500 m2. Posiada 12 dużych sal dydaktycznych (cztery sale na każdej kondygnacji, każda o powierzchni prawie 100 m2 – edukacyjne, logopedyczne, sensoryczne, rehabilitacyjne, językowe), nowocześnie wyposażone w najnowsze, również w multimedialne pomoce naukowe. Każda z sal posiada również własny taras oraz łazienki.

W takim żłobku w Elblągu dzieci czują się wspaniale

W nowym budynku funkcjonuje nowoczesny, o najwyższych standardach żłobek, który cały czas przyjmuje „maluszki”.

Na potrzeby żłobka przeznaczono osobną kondygnację, aby dzieci ze żłobka i przedszkola nie przeszkadzały sobie nawzajem w zajęciach edukacyjnych. Jednakże zarówno dzieci żłobkowe jak i przedszkolaki ze wszystkich grup będą razem bawiły się na placu zabaw oraz wspólnie uczestniczyły we wszystkich organizowanych atrakcjach, zabawach i zajęciach dodatkowych.

W przestronnych, kolorowych salach najmłodsze, żłobkowe dzieci otoczone są odpowiednią opieką pań nauczycielek. Żadne dziecko nawet na chwilę nie jest „spuszczane z oka”.

Do tego warto dodać, że Mały Europejczyk posiada własną kuchnię, spełniającą wszelkie rygorystyczne normy. Panie kucharki codziennie przygotowują dla dzieci smaczne i zdrowe posiłki.

Żłobkowe dzieci, jeśli tylko pogoda na to pozwala, spędzają również dużo czasu na dworze. Te dzieci, które jeszcze nie chodzą wyjeżdżają na spacery w 6-osobowych, wygodnych wózkach.

Jeśli Twoje dziecko jeszcze musi nosić pieluszki, nie ma problemu, nauczymy je czystości.

Do nowoczesnego budynku „Małego Europejczyka” przylega olbrzymi (2000 m2) i świetnie urządzony plac zabaw, w pewnej części zalesiony, aby dzieci spędzały jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu. Ukształtowanie terenu placu zabaw zaprojektowali architekci przestrzeni. Zostały więc tam utworzone również lekkie wzniesienia i górka. Został tak zaprojektowany, aby zapewnić dzieciom jak największy poziom bezpieczeństwa.

Rodziców z pewnością zainteresuje dogodny dojazd do placówki i przestronny parking, gdzie bez problemu będzie można zostawić samochód.

Warto dodać, że żłobek Małego Europejczyka jest otwarte w godzinach od 6.30 do 19.00.

Jeśli szukacie dla swoich dzieci żłobka idealnego żłobka, gdzie dzieci otoczone są najbardziej troskliwą opieką oraz dbałością o zdrowie i odpowiedni rozwój fizyczny i psychiczny dzieciaczków, gdzie wszystko robione jest z myślą o ich dobru – koniecznie wybierzcie żłobek w Niepublicznym Przedszkolu i Żłobku Mały Europejczyk w Elblągu.

To będzie Wasza najlepsza inwestycja – bo inwestycja w dobro Państwa dzieci oraz możliwość kontynuowania aktywności zawodowej, gdzie będziecie mieli Państwo pewność, że Wasze dzieci mają zapewnioną najlepszą opiekę.


Co oferuje Żłobek Małego Europejczyka w Elblągu w cenie czesnego?

– przyjmujemy dzieci już od 9-miesiąca życia, także te z pieluszkami i jeszcze nie chodzące,

– wielozmysłowa edukacja dzieci,

– posiadamy nowoczesne, amerykańskie wózki dla dzieci jeszcze nie chodzących,

– zapewniamy niewielkie, przyjazne grupy żłobkowe,

– posiadamy dużą ilość opiekunek w grupach żłobkowych,

– własna kuchnia i domowe, zdrowe posiłki,

– nowoczesne, kolorowe i bezpieczne dla dzieci sale żłobkowe,

– każda sala z własną łazienką i wyjściem na plac zabaw,

– olbrzymi (2000 m2) leśny plac zabaw dostosowany do dzieci żłobkowych,

– wiele ciekawych zajęć dodatkowych, wyjścia, spacery, spotkania, wycieczki – w cenie czesnego,

– elastyczne godziny otwarcia żłobka: od 6.30 do 19.00

Jeśli chcesz zapisać swoje dziecko do Żłobka Mały Europejczyk w Elblągu, zadzwoń do nas już teraz!

Dajemy Twojemu dziecku wszystko co najlepsze!


Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Mały Europejczyk w Elblągu

Ul. Dąbrowskiego 33, 82-300 Elbląg

Dyrekcja Przedszkola: Wioleta Stępczyńska

Tel: +48 515 406 883

Otwarte 5 dni w tygodniu od 6:30 do 19:00.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register