Złoto, jako kolor przewodni ślubu. Zainspiruj się i stwórz wyjątkową atmosferę spowitą złotem

Wybór przewodniej kolorystyki ślubu i wesela to w dzisiejszych czasach priorytet. Pary organizujące swoją uroczystość, starannie dobierają wszelkie dodatki, zaczynając od zaproszeń ślubnych, a kończąc na obrączkach. Jeśli kolorem dominującym ma być złoto, zapowiada się elegancka ceremonia i przyjęcie w stylu glamour. Prezentujemy najlepsze pomysły na stworzenie wyjątkowej atmosfery ślubnej. Oto inspiracje, które możesz wykorzystać.

Królewska ceremonia zaślubin, o jakiej marzy każda kobieta

Zarówno planując ślub kościelny, jak też ślub cywilny lub w plenerze, można zadbać o to, by dekoracje nawiązywały do wybranego przez nas koloru przewodniego. Decydując się na złoto, dobór ozdób nie będzie trudny. Ten zjawiskowy odcień pięknie współgra z niemal każdym innym kolorem, a najlepiej prezentuje się z kontrastującą barwą, jak butelkowa zieleń, klasyczne bordo lub wyrazista czerń. Wybierając dekoracje do kościoła lub urzędu, warto dopasować je do swojej ślubnej stylizacji. Biel i złoto stanowią piękne połączenie, jednak dobrze uwzględnić jeszcze inny kolor. Dlatego zadbajmy o bukiet utrzymany w ciemnym różu albo barwną ozdobę do włosów, która podkreśli fryzurę, a jednocześnie przełamie klasyczny, biało-złoty zestaw. Ślub będzie perfekcyjny, pod warunkiem pozytywnego nastawienia do całej ceremonii. Nie przejmujmy się tym, aby każdy element zawierał złoty akcent, bo efekt będzie przerysowany. Wystarczy dosłownie kilka niuansów, dla uzyskania królewskiego klimatu, który zrobi ogromne wrażenie.

To, co zawsze powinno być złote. Obrączki na znak miłości

Przygotowując ślub i przyjęcie weselne w kolorystyce złota, wiele drobiazgów można zaakceptować, mimo ich innej barwy. Świece czy numery stołów nie muszą być złote, żeby efekt glamour został zachowany. Nie są niezbędne dopasowane kolorem balony czy tiule, a nawet spinki do mankietów, które można dobrać zgodnie z gustem, nie zaś dekoracjami. Dużo ważniejszą kwestią są złote obrączki. Te, jak stanowi tradycja, złote być powinny. I chociaż można spotkać pary preferujące różne odcienie biżuterii ślubnej, żółte złoto cieszy się zdecydowanie największą popularnością. Na ich poszukiwania można się udać do zaprzyjaźnionego jubilera albo, jeśli takiego nie posiadamy, złożyć zamówienie w sprawdzonym sklepie internetowym. Jednym z takich miejsc jest sklep Sundiamore, gdzie przyszli małżonkowie mogą zamówić obrączki z diamentami, utrzymane w różnych stylach, o wielu fakturach i kształtach.

Atrakcyjne ceny oraz najwyższej klasy materiały sprawiają, że zamówione tam złote obrączki będą najlepszym wyborem. Jeśli zastanawiacie się, jak ozłocić swojego wybranka lub swoją ukochaną, biżuteria ślubna Sundiamore jest rozwiązaniem dla Was. Należy również podkreślić, że organizując ślub, warto zaplanować niezbędne wydatki oraz sporządzić listę rzeczy drugoplanowych. Dopiero, gdy wszystkie punkty z pierwszej grupy zostaną zrealizowane, można zająć się tą drugą. Tym sposobem nie zapomnimy o tym, co niezbędne, a przy okazji zostawimy miejsce na dodatki. Oczywiście utrzymane w kolorystyce przewodniej naszego ślubu, czyli złocie.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register