Zmarł przy śmietniku. Dramatyczna walka o życie 40-latka

Do tragicznej sytuacji doszło dziś przy ul. Kalenkiewicza. Pracownicy firmy sprzątającej miasto znaleźli tam mężczyznę, który zasłabł. Mimo szybkiego przyjazdu ambulansu pogotowia ratunkowego i podjętej reanimacji, nie udało się uratować mu życia.

Było po godz. 7.00, kiedy pracownicy firmy sprzątającej miasto natknęli się na ul. Kalenkiewicza na mężczyznę przy śmietniku. Według relacji świadków mężczyzna siedział. Kiedy zauważył pracowników firmy, wstał, ale nagle upadł.

Natychmiast zostało powiadomione pogotowie ratunkowe. Jednak mimo podjętych czynności reanimacyjnych, nie udało się uratować mężczyźnie życia.

Policja próbuje ustalić teraz personalia zmarłego. Wiadomo jedynie, że był w wieku około 40 lat. Wiele wskazuje na to, że był bezdomny.

1 komentarz

  • lokatorka Reply

    18 września 2017 at 19:58

    Całe miasto sparaliżowane przy kanale ul Tamka sami lokatorzy borykają się z zalaniem piwnic ZBK powiadomiony ale nawet nikt nie zajechał zobaczyc a są lokatorzy schorowani na swoją rękę pożyczają pompę do odpompowania wody ,nikt się nie interesuje .

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register