Znak zodiaku, a rozstanie z partnerem – jak to znoszą?

Wszyscy doświadczyliśmy bólu złamanego serca w pewnym momencie  naszego życia i każdy z nas ma własny sposób radzenia sobie z nim. Niektórzy rozpamiętują się w swoich uczuciach i użalają nad sobą, dopóki im nie przejdzie, podczas gdy inni udają, że ich to nie dotyczy i płaczą w zaciszu swojego pokoju. Dlaczego różnie reagujemy na rozstania? Może układ gwiazd w naszym horoskopie ma na to wpływ?  Otóż tak. Wszyscy mamy inną osobowość, inny charakter i inne priorytety a znak, pod jakim urodziliśmy się determinuje większość naszych zachowań.

Baran (21 marca – 19 kwietnia): Baran będzie się zachowywać tak, jakby go to absolutnie nie obchodziło, ale pod tą silną powłoką i niezależną naturą istnieje wiele niepewności i strachu, że może nie być wystarczająco dobry. Nie będzie rozmawiać o swoim cierpieniu i go rozpamiętywać, pozwoli raczej, aby jego entuzjastyczny optymizm powiódł go tam, gdzie będzie mógł zapomnieć o tym, jak bardzo został zraniony.

Byk (20 kwietnia – 20 maja): Jest jedna rzecz, której Byk nie znosi. To zmiany. Po długim czasie w związku, Byk będzie na nowo musiał się przyzwyczajać to tego, że jest singlem i zajmie mu to dużo czasu. Nie wspominając już o bólu i niepewności spowodowanej przez ich złamane serce. Będzie długo pielęgnować negatywne myśli ale ukrywać je za fasadą nonszalancji.

Bliźnięta (21 maja – 20 czerwca): Bliźnięta, jak Barany, będą zachowywać się tak, jakby ich to nie obchodziło, nawet jeśli jest inaczej. W przeciwieństwie do Barana, jednak są one dumne i trochę powierzchowne, więc ich zdaniem problem leży w tych, którzy złamali im serce. Bliźnięta szybko rozpoczną poszukiwania nowego partnera.

Rak (21 czerwca – 22 lipca): Rak jest jednym z najbardziej nieufnych znaków. Złamane serce przez osobę, której ufał i na którą się otworzył spowoduje głęboką rozpacz i ból. Ciągle będzie patrzył wstecz i zastanawiał się, co poszło nie tak i co można było zrobić, aby zapobiec rozpadowi związku.  Zajmie mu to trochę czasu zanim poczuje się lepiej.

Lew (23 lipca – 22 sierpnia): Jedna rzecz, która liczy się najbardziej dla Lwa to jego duma. Złamane serce siniaczy jego ego. Ponieważ to najbardziej dumny ze znaków, Lew będzie trzymać głowę wysoko i nic nie da po sobie poznać. Jednakże, boi się zostać zranionym ponownie, więc potrzebuje kogoś, kto zajmie się jego zranionym ego i to właśnie ta osoba wygra jego względy.

Panna (23 sierpnia – 22 września): Panny oczekują tego, że ktoś złamie im serce i doświadczą rozczarowania, zanim to się jeszcze wydarzy. Są one jednym z najbardziej spostrzegawczych i analitycznych znaków. Panny są przygotowane na ból i mają sposoby, aby sobie z nim radzić.

Waga (23 września – 22 października): Waga może nie ma tak wybujałego ego jak Lew, ale jest bardzo dumna. Cierpienie spowodowane rozstaniem prowadzi do niepewności, ale ich naturalny urok osobisty zawsze przyciąga ludzi. Szybko znajdą kogoś, kto uzdrowi ich złamane serce.

Skorpion (23 października – 21 listopada): To jeden z najbardziej emocjonalnych znaków. Skorpiony będą bardzo odczuwać ból porozstaniowy. Uczucie bólu, smutku i gniewu spowoduje w nich uczucie porażki i braku zaufania. Pozostaną źli i nieszczęśliwi aż do momentu, gdy te uczucie przeminą.

Strzelec (22 listopada – 21 grudnia): W przeciwieństwie do innych znaków, Strzelec jest bardzo niezależny. Mimo, że zachowuje się tak jakby go to nie obchodziło, to jednak w głębi duszy cierpi. Nie pozwoli, aby ta sytuacja zbyt długo powstrzymywała go od następnego, namiętnego romansu.

Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia): To jeden z najbardziej ambitnych znaków. Koziorożec po prostu zaakceptuje sytuację taką, jaka jest. To dla niego kolejna szansa, aby kontynuować udowadnianie światu swojej wartości. Motywuje go to do bycia najlepszym we wszystkim, co robi, co również mile odwraca jego uwagę od bolesnych przeżyć.

Wodnik (20 stycznia – 18 lutego): Wodnik nigdy w pełni nie angażuje się emocjonalne, toteż złamane serce nie boli tak bardzo, jak to ma miejsce u innych znaków. Nie znaczy to jednak, że nie czuje bólu i nie czuje się trochę niepewnie. Tak czy inaczej, Wodnik zna swoją wartość.

Ryby (19 lutego – 20 marca): Jako najbardziej wrażliwym i egocentrycznym ze znaków, ból złamanego serca zachwieje ich życie w posadach, wydobywając poczucie niepewności i braku jakiejkolwiek wartości. Aby sobie z tym poradzić, Ryby wycofają się z życia publicznego w świat swoich marzeń i pozostaną tam tak długo, aż pojawi się ktoś, kto przyciągnie ich uwagę.

divorce-619195_1280

źródło: www.milosctopasja.com, foto: pixabay.com

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register