Znany prezenter pogody zachwycony Elblągiem. „Jeszcze tu wrócę”

Jarosław Kret, dziennikarz i prezenter pogody zachwycony Elblągiem. Po pobycie w naszym mieście umieścił wymowny wpis na swoim koncie na facebooku i zapewnił, że do Elbląga jeszcze w tym roku wróci.

Jarosław Kret – znany prezenter pogody w wielu stacjach telewizyjnych przebywał w naszym mieście, w Hotelu Elbląg. Miasto tak Go zachwyciło, że podzielił się wrażeniami na swoim koncie na facebooku, jednocześnie zapewniając, że jeszcze tu wróci w tym roku.

kret

– Wydawać by się mogło, że to cztery zwykle kamienice. A to hotel! I to jaki fajny! Hotel Elbląg – już za nim tęsknię. Jak też za Elblągiem. To idealna baza do wypadów na Warmię, na Mierzeję Wiślaną, Kanał Ostródzko-Elbląski, na Żuławy, na szlak zamków krzyżackich. A przy okazji czyste, spokojne miasto z cudowną, rozbudowującą się wciąż, spokojną, choć i pełną kawiarenek, restauracji i fajnych sklepików (a nie ciucholandów) Starówką. Jeszcze tu w tym roku wrócę – pisze Jarosław Kret.

To nie pierwsza znana osobowość telewizyjna, która zachwyciła się naszym miastem i jego urokami. Elbląg zrobił wielkie wrażenie również na znanym dziennikarzu i podróżniku – Jakubie Poradzie. Porada był w naszym mieście dwukrotnie. Zrealizował również program o Elblągu w swoim cyklu podróżniczym. Miasto zostało również opisane w jednej z Jego książek.

– Do przybycia tu namówili mnie znajomi, którzy przygotowali mi praktycznie atrakcje na kilka dni. Miasto mnie zauroczyło. Na pewno znajdzie się w mojej kolejnej książce o podróżach po Polsce. Zrobiłem zdjęcia, zebrałem dokumentację. Miasto warte jest odwiedzin. Polacy w podróży powinni zejść z utartych schematów – „monciak” w Sopocie i Krupówki w Zakopanem. W pobliżu znajduje się pełno urokliwych miejsc wartych poznania – mówił nam w 2015 roku Jakub Porada podczas swojego pobytu w Elblągu.

W 2016 r. zrealizował zaś w naszym mieście program dla „Dzień Dobry TVN”.

Więcej o tym tu: http://fakty.elblag.pl/jakub-porada-ponownie-w-elblagu-tym-razem-z-ekipa-dzien-dobry-tvn/

Jarosław Kret i Jakub Porada – znane osoby ciepło wypowiadają się publicznie o Elblągu. Być może to dobry temat dla naszych miejskich specjalistów od promocji, aby wykorzystać to do szerszego reklamowania walorów Elbląga i okolic w całej Polsce?

 

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register