Znów wypadek na „pasach”. Mężczyzna potrącony przez autobus – jego stan jest ciężki

Ponownie w naszym mieście doszło do wypadku na przejściu dla pieszych. Tym razem przy ul. Hetmańskiej mężczyzna wbiegł na „pasy”, gdzie został uderzony przez autobus. W stanie ciężkim został przewieziony do szpitala.

Jak informuje nas nasz Czytelnik, do wypadku doszło dziś, około godz. 15.00 na przejściu dla pieszych przy ul. Hetmańskiej.

– Mężczyzna wbiegł na pasy i uderzył go silnie autobus. Na miejscu jest policja i karetka pogotowia. Ruch w stronę 12 Lutego jest poważnie utrudniony – informował nas nasz Czytelnik.

Policja potwierdza te informacje. Jednocześnie wiadomo, że poszkodowany w tym wypadku, w stanie ciężkim, został przewieziony do szpitala. Na razie nie jest znany jego stan zdrowia. Kierowca autobusu był trzeźwy. Świadkowie zajścia twierdzą, że pieszy wtargnął pod nadjeżdżający pojazd.

W naszym mieście, w ostatnim czasie doszło do kilku groźnych wypadków z udziałem pieszych. Dwa zakończyły się tragicznie.

W tej sprawie apel do prezydenta wystosowała radna Maria Kosecka. Tekst można przeczytać tu: http://fakty.elblag.pl/radna-maria-ostro-o-sytuacji-w-elblagu-te-zaniechania-prowadza-do-tragedii/  

fot. nadeslane.

 

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register