Zobacz jakie zmiany nastąpią w komunikacji miejskiej w Elblągu

ZKM w Elblągu informuje, że od dnia 1 stycznia 2021 wprowadzone zostaną znaczne zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej – dotyczy to linii tramwajowych (zmienione rozkłady jazdy; wszystkie trasy bez zmian), a przede wszystkim – linii autobusowych (zmiana większości tras oraz rozkładów jazdy).

ULOTKA – LINIE KOMUNIKACJI
ULOTKA – WYKAZ TRAS

Poniżej znajduje się mapka obrazująca trasy linii komunikacji miejskiej od dnia 1 stycznia 2021. Rozkłady jazdy poszczególnych linii znajdują się na stronie ZKM w Elblągu w stosownym komunikacie: http://www.zkm.elblag.com.pl/aktualnosci/1634.html

MAPKA

Wydrukowane mapki oraz rozkłady jazdy wszystkich nowych linii dostępne są w Centrum Obsługi Klienta przy ul. Czerwonego Krzyża 2, tel: 55 239 37 92 oraz w siedzibie ZKM w Elblągu, przy ul. Browarnej 90, tel: 55 230 79 00.

Nowe rozkłady jazdy będą umieszczane na przystankach w dniach od 28 do 31 grudnia 2020. Na przystankach na których będzie to możliwe, do nowego roku będą wywieszone nowe (umieszczone w kasetonach) i stare (umieszczone bezpośrednio na szybie) rozkłady jazdy – dlatego prosimy o zwracanie uwagi na opis rozkładu jazdy (data obowiązywania).

Przypominamy, że w obecnie obowiązującym cenniku biletów komunikacji miejskie znajdują się bilety przesiadkowe w cenie 1 grosza, dostępne poprzez Elbląskie Karty Miejskie. Szczegółowe informacje w tym zakresie dostępne są na stronie ZKM w Elblągu (http://www.zkm.elblag.com.pl/ekm.html)

Ponadto, podstawowy bilet dostępny u prowadzących pojazdy komunikacji miejskiej – bilet 1 godzinny – również umożliwia korzystanie z przejazdów przesiadkowych.

Zdecydowanie najbardziej korzystnym rozwiązaniem w przypadku regularnych przejazdów komunikacja miejską są oczywiście bilety okresowe (dekadowe, miesięczne, 30- dniowe) które można nabyć również poprzez sklep internetowy. Szczegółowe informacje na stronie www.zkm.elblag.com.pl

Zarząd Komunikacji Miejskiej w Elblągu
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Ul. Browarna 90, 82-300 Elbląg

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register