Zostań Instruktorem Praktycznej Nauki Zawodu – to się opłaca!

Pracodawco! Jesteś rzemieślnikiem? Prowadzisz własną firmę? Czy jesteś zainteresowany kształceniem zawodowym uczniów? …a może chcesz wyszkolić pracownika? Zostań Instruktorem Praktycznej Nauki Zawodu – to się opłaca! Koniecznie musisz to przeczytać i przyjść!

Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Elblągu we współpracy z Cechem Rzemiosł Różnych w Elblągu oraz Zespołem Szkół Inżynierii Środowiska i Usług w Elblągu,zapraszają pracodawców zainteresowanych kształceniem uczniów oraz refundacją kosztów ich wynagrodzeń i pochodnych, na seminarium – otwarte spotkanie informacyjne, które odbędzie się w dniu 25 maja 2017 roku o godz. 11.00 w siedzibie Cechu Rzemiosł Różnych w Elblągu mieszczącym się przy ul. 12 Lutego 6 (trzecie piętro).

Na spotkaniu dowiesz się czym jest kształcenie zawodowe młodzieży, praktyczna nauka zawodu oraz w jaki sposób uzyskać refundację kosztów wynagrodzeń i pochodnych pracowników młodocianych. Ponadto dowiesz się jak uzyskać lub uzupełnić kwalifikacje instruktorów praktycznej nauki zawodu.

Jeżeli jesteś zainteresowany udziałem w spotkaniu prosimy o zgłoszenie do dnia 23 maja 2017 roku do Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Elblągu, poprzez e-mail: refundacjaelblag@ohp.pl, lub tel. 55/ 2326819. Chcesz uzyskać więcej informacji o spotkaniu – zadzwoń tel. 55/ 232 68 19.

PAMIĘTAJ: 25 maja 2017 roku, czwartek, godz. 11.00, aula Cechu Rzemiosł Różnych w Elblągu, ul. 12 Lutego 6 (trzecie piętro) – budynek u zbiegu ulic 12 Lutego i ul. Ratuszowej. Zapraszamy do udziału w spotkaniu otwartym i współpracy!

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register