Życie w cieniu wiaduktu. Właściciel postawił płot i utrudnił życie mieszkańcom

Mieszkańcy domów położonych przy wiadukcie alarmują, że właściciel komisu samochodowego przesunął płot w taki sposób, że zagrodził przejście prowadzące na plac zabaw. Nasi Czytelnicy apelują o zmianę tej sytuacji.

– Proszę o wyjaśnienia, kto wyraził zgodę na postawienie  ogrodzenia przy samym wiadukcie  przy ul. Lotniczej. Na obecną chwilę właściciel odciął dostęp i dojazd do wiaduktu dla służb specjalnych. Jak również przejście, z którego korzystają mieszkańcy chodzący na plac zabaw znajdujący się przy dworcu PKP. Wystarczy że przed domami mamy mur wiaduktu a teraz jeszcze płot komisu – pisze pani Jolanta.

Jak dodaje kobieta, mieszkańcy zwrócili się o wyjaśnienia do właściciela komisu, który powiedział, że zgodę dostał od firmy MTM (wykonawca wiaduktu – od red.), jak również pytali w Departamencie Zarządu Dróg w Elblągu i w Urzędzie Miasta.

– Otrzymaliśmy odpowiedź, że ogrodzenie jest postawione bezprawnie  i Miasto nie wyraziło takiej zgody. Poprosili nas o napisanie i złożenie pisma w Urzędzie. Chcę dodać, że ogrodzenie jest wbetonowane w podłoże – dodaje pani Jolanta. – Dla właściciela tegoż komisu wylano również jakiś krzywy asfalt, który szpeci nasze podwórko. O co tu w tym wszystkim chodzi? Kto wydał na to zgodę?

 

3 komentarze

 • Eryk Reply

  17 października 2018 at 11:21

  Kwestia tego jak przebiega działka należąca do komisu . I tyle.

 • Ewa Reply

  17 października 2018 at 11:41

  Kwestia jak biegnie działka komisu. Sprawdzić i tyle. Czy miał prawo czy nie. Geoportal taka strona.

 • Ewa Reply

  17 października 2018 at 12:34

  A patrząc na zdjęcia to widać oszczędność właściciela, który wykorzystał wiadukt jako płot.

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register