Po naszej interwencji. Kontener już stoi, bałagan uprzątnięto

Niedawno informowaliśmy o tym, że przy ul. Bałuckiego został uszkodzony kontener PCK, w którym można było pozostawić stare ubrania. Odzież walała się wokół uszkodzonego pojemnika. Na szczęście po naszej publikacji sytuacja się zmieniła.

– Tak wygląda zbiórka odzieży PCK przy ul. Bałuckiego. Dzwoniłam do nich wczoraj czyli w środę o 8.00 i pani przyjęła zgłoszenie jednak powiedziała, że nie wie czy się wyrobią. Zdjęcia zrobiłam dziś rano. Porozrzucane ubrania lezą tak od poniedziałku a wczoraj ktoś dosypał swoje odpady, które wyglądają na śmieci z solarium…. Teraz jest długi weekend wiec być może widok ten utrzyma się do poniedziałku chyba, że ktoś jeszcze coś dorzuci – alarmuje nasza Czytelniczka.

O tym więcej pisaliśmy tu: http://elblag24.pl/tak-wyglada-zbiorka-odziezy-przez-pck-w-elblagu/

Po naszej publikacji uszkodzony kontener przeznaczony do zbiórki ubrań został usunięty a na jego miejscu pojawił się nowy. Walająca się wokół odzież została zebrana.

– Kontaktuję się z Fundacji Eco Textil, która wspólnie z PCK prowadzi zbiórkę odzieży używanej. Dziękujemy za materiał umieszczony na Państwa portalu. Postaraliśmy się o interwencję, na miejscu panuje już porządek i został podstawiony nowy kontener –informuje Paulina Fajtek z Fundacji Eco Textile.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register