Agnieszka Banaś: w sprawie Marty Witkowskiej doszło do nieporozumienia

Wczoraj informowaliśmy, że elbląska kajakarka – Marta Witkowska oraz jej mama zostały, bez ich wiedzy i zgody włączone do honorowego komitetu poparcia prezydenta Witolda Wróblewskiego. Dziś otrzymaliśmy w tej sprawie wyjaśnienie Agnieszki Banaś, trenerki z ZKS Olimpia Elbląg.

O tej sytuacji informowaliśmy w tym materiale: http://fakty.elblag.pl/marta-witkowska-zaprzecza-aby-zgodzila-sie-na-udzial-w-komitecie-wspierajacym-prezydenta/

Przypomnijmy, że wśród 18 osób, które znalazły się w komitecie honorowym prezydenta Witolda Wróblewskiego, który będzie walczył o reelekcję, znalazły się również: Marta Witkowska – elbląska kajakarka oraz jej mama.

Witkowska jednak stanowczo zaprzeczyła, aby wyraziła zgodę na umieszczenie jej oraz jej mamy w tym komitecie.

– Z tego co mi wiadomo propozycja dołączenia do tego komitetu została przekazana Pani Agnieszce dla całej naszej trójki. Natomiast z przekazanych mi informacji, odpowiedź była przecząca. Jako grono osób związanych ze sportem jesteśmy apolityczni. Być może była to tylko pomyłka. Nie ma mnie dzisiaj w domu więc nie jestem w stanie wyjaśnić tego osobiście – wyjaśniała nam Marta Witkowska.

W tej sprawie otrzymaliśmy oświadczenie od Agnieszki Banaś, trenerki kajakarskiej ZKS Olimpia Elbląg, która również w komitecie honorowym prezydenta Witolda Wróblewskiego się znajduje.

 

banas

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register