Agresywny elblążanin zaatakował policjantów

27-letni mężczyzna został zatrzymany przez policjantów z prewencji. Przechodził w miejscu niedozwolonym na drugą stronę ulicy. W czasie kontroli…zaatakował funkcjonariuszy.

Było chwilę po północy, gdy policyjny patrol prewencji zauważył mężczyznę przechodzącego przez ul. Płk Dąbka poza przejściem w miejscu do tego nie przeznaczonym. Policjanci postanowili go wylegitymować i pouczyć, jednak mężczyzna stał się agresywny i pobudzony.

– 27-latek od razu oświadczył, że „nie przyjmuje żadnych mandatów”, używał przy tym wulgaryzmów i był pobudzony. Funkcjonariusze postanowili sprawdzić jego odzież czy nie posiada niebezpiecznych przedmiotów. W czasie kontroli natrafili na plastykowe opakowanie, wewnątrz którego był roślinny susz. Po zbadaniu go testerem okazało się, że jest to marihuana – mówi kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Teraz usłyszy zarzut posiadania narkotyku. Za ten czyn może mu grozić za ten czyn kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register