Andrzejkowa nocka pełna magii w Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu

Przed nami Andrzejki – doskonała zabawa w lokalu lub w gronie znajomych. Ale co zrobić z dziećmi? Zostaną w domu z babcią lub dziadkiem? Nie muszą. Możecie im zapewnić wspaniałą zabawę andrzejkową w Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu w stylu „Harry Pottera” – dzieci bawią się w piątkowy wieczór, śpią w budynku przedszkola, a odbieracie je dopiero w sobotę.

Możecie spokojnie wyjść na zabawę andrzejkową do lokalu, do znajomych lub zorganizować sobie „swój własny” romantyczny wieczór. A dzieci? Będą świetnie bawiły się na „andrzejkowej nocce” w Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu – tym razem nocna zabawa w elbląskim przedszkolu odbędzie się w ramach magicznej tematyki „Harrego Pottera”.

Na andrzejkową noc w przedszkolu zapraszamy nie tylko dzieci ze Żłobka i Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu, ale również naszych absolwentów oraz dzieci z innych placówek przedszkolnych i szkolnych z Elbląga!

Co czeka dzieci w andrzejkową noc w Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu?

Nocne szaleństwa w przedszkolu, wzbogacone o magiczne, andrzejkowe zabawy m. in. lanie wosku, wróżby i konkursy.

Istnie magiczna, bajkowa noc w stylu powieści brytyjskiej pisarki J. K. Rowling. Nasze przedszkole zamieni się w Hogward a nasze przedszkolaków postaci z filmu „Harry Potter”. Zachęcamy do przebrania dzieci w stylu bohaterów tej powieści. Na dzieci czeka wiele niespodzianek – gry i zabawy powiązane z filmem, dyskoteka w magicznym stylu oraz poczęstunek.

Pidżama Party to cykliczna impreza w Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu, która skierowana jest do wszystkich dzieci z naszego miasta w wieku od 2 do nawet 12 lat.

Tak więc każde dziecko w tym wieku, nawet jeśli nie uczęszcza do Małego Europejczyka może skorzystać z „piątkowego szaleństwa” w przedszkolu.

Dzieci na Pidżama Party można przywieźć do Przedszkola Mały Europejczyk już w piątek o godz. 16.00. Dzieciaczki spędzają piątkową noc w przedszkolu. W tym czasie rodzice mogą zaplanować sobie piątkowy wieczór i dłuższy odpoczynek w sobotę, ponieważ odbiór dzieci następuje do godz. 13.00. Można się więc spokojnie wyspać!

Co czeka na uczestników Pidżama Party w Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu?

To przede wszystkim szalone zabawy do późnego wieczora – jeśli pozwoli pogoda – na dużym, dobrze urządzonym placu zabaw z animatorami różnych konkursów i imprez skierowanych do najmłodszych.

Nikt nie jest znudzony ani tym bardziej głodny – dzieci mają zapewnione przekąski oraz różnorodne posiłki. Nawet dzieci, które wcześniej na takiej imprezie nie były doskonale się tu czują, zostają otoczone opieką oraz szybko poznają nowych przyjaciół.

Kiedy zapada już zmrok dzieci jedzą pizzę, bawią się przy muzyce oraz toczą pasjonującą walkę na poduszki.

Przed snem oczywiście dziecięce kino na dużym ekranie i nocowanie w przedszkolu.

Sobotni poranek witamy pożywnym śniadankiem i kolejną porcją świetnych zabaw ruchowych na naszym placu zabaw. I tak dzieci szaleją aż nie przyjadą po nich rodzice. Odbiór dzieci w sobotę do godz. 13.00.

Jak Pidżama Party odbierają rodzice?

 Moja córka był pierwszy raz i już mi zapowiedziała, że chce jeszcze tu wrócić. Była szczęśliwa i poznała nowe koleżanki. Nie mogły się rozstać. My z partnerem mieliśmy zaś w końcu czas wyskoczyć w piątek do kina i na pizzę ze znajomymi. Na pewno jeszcze z Pidżama Party skorzystamy – mówi jedna z mam, której 5-letnia córka uczestniczyła w Pidżama Party.

Kolejna opinia, która nas bardzo cieszy.

– Mój Karol był zachwycony. Jest już trzeci raz chociaż na co dzień chodzi do innego przedszkola w Elblągu. Jednak na Pidżama Party będziemy przychodzić. Karol już pomału kończy swoją przygodę z przedszkolem, jednak młodszą córkę na pewno zapiszemy już do Małego Europejczyka. My w piątek wieczorem wpadliśmy w końcu do znajomych bo zawsze „domówka” była przekładana z różnych powodów. Jednak gdy okazało się, że jest znów Pidżama Party to starszego syna zawieźliśmy od razu do Małego Europejczyka. Zawsze chętnie tu wraca i zawsze jest szczęśliwy – mówi tata 6-letniego Karola. – My też bo mogliśmy posiedzieć do późna w nocy ze znajomymi.

Szczegółowe informacje i zapisy – telefon: 515 406 883

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register