Awantura na Starym Mieście. Pokłócił się z kobietą i uszkodził zaparkowane auto!

38-letni mężczyzna został zatrzymany przez patrol policji, po tym, jak uszkodził zaparkowane przy ul. Kowalskiej auto. Wcześniej doszło do awantury pomiędzy mężczyzną a jego byłą partnerką. 38-latek był agresywny i potrzebna była interwencja policji.

Zdarzenie miało miejsce wczoraj po godzinie 12.00 na Starym Mieście. Tam, najpierw doszło do kłótni i awantury, a chwilę później do uszkodzenia auta. Gdy na miejsce przyjechali policjanci 38-latek próbował uciec. Został zatrzymany i obezwładniony przy ul. Kowalskiej. Policjanci podczas sprawdzenia czy nie posiada on przy sobie niebezpiecznych przedmiotów, natrafili na foliowe zawiniątko. Mężczyzna miał je schowane w wewnętrznej kieszeni kurtki.

– Okazało się, że jest to marihuana. 38-latek w trakcie zatrzymania odgrażał się, że spali uszkodzony wcześniej samochód. W konsekwencji trafił do policyjnego aresztu. Teraz odpowie za posiadanie środków odurzających oraz zniszczenie mienia. Za pierwszy czyn może mu grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności. Za zniszczenie mienia Kodeks Karny przewiduje karę do 5 lat więzienia – mówi kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu.

 

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register