Castorama powstanie w Elblągu. Sieć kupiła działkę przy ul. Żuławskiej

Castorama będzie inwestowała w naszym mieście. Informację o zakupie przez sieć działki przy ul. Żuławskiej podał dziś portal elblag.net powołując się na oficjalne źródła inwestora.

– (…) potwierdzamy, że naszaspółka zakupiła nieruchomość znajdującą się w Elblągu przy ul. Żuławskiej. Wszelkie dalsze informacje o planach Castorama Polska, dotyczących tego terenu będziemy jednak mogli podać, gdy zostaną już potwierdzone – napisał w e-mailu Sławomir Rogowiec, dyrektor ds. personalnych i odpowiedzialności społecznej Castorama Polska sp. o.o (źródło: elblag.net).

Już w roku ubiegłym było wiadome, że ówczesny właściciel działki przy ul. Żuławskiej, sieć OBI prowadzi rozmowy właśnie z Castoramą o sprzedaży tej nieruchomości.

Jak wynikało z nieoficjalnych informacji, warszawska spółka Jermon Poland – właściciel działki przy ul. Żuławskiej, na której powstać miał market OBI, prowadziło rozmowy w sprawie sprzedaży terenu spółce Castorama Polska. Firma nie potwierdzała tych doniesień, choć przyznawała, że analizuje cały czas możliwość wejścia do Elbląga i dostępne w mieście lokalizacje.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register