Co wyróżnia innowacyjne materace dla dzieci produkowane przez Hilding Anders?

Początek dnia jest niezwykle ważny – już od rana trzeba mieć energię do stawiania czoła nowym wyzwaniom. Jest to ważne zwłaszcza w przypadku dzieci, które ciągle się rozwijają i potrzebują dużo sił na naukę, zabawę czy rozwijanie zainteresowań. Dlatego też warto zatroszczyć się o zdrowy sen najmłodszych, gwarantujący odpowiednią regenerację i komfortowy wypoczynek. Podstawową kwestią jest wybór właściwego materaca – sprawdź, dlaczego materace dla dzieci Hilding Anders to idealny wybór!

Najwyższa jakość gwarantowana przez renomę marki

Przy wyborze materaca powinniśmy się kierować nie tylko samymi preferencjami, ale także renomą producenta. Hilding Anders to firma z doświadczeniem sięgającym 1939 r., która jest liderem rynku materacy, pościeli i łóżek. Marka działa na całym świecie, współpracując zarówno z dużymi sieciami sklepów, jak również z mniejszymi dystrybutorami, takimi jak Sleepmed.

Materace tego producenta wykonywane są z użyciem najnowocześniejszych materiałów i technologii, dzięki czemu gwarantują najlepsze możliwości zdrowego wypoczynku. Na szczególną uwagę zasługują unikatowe wkłady materacy tego producenta, w których zastosowane rozwiązania zapewniają właściwe oparcie kręgosłupa oraz prawidłową cyrkulację powietrza i odprowadzanie wilgoci. Szeroka oferta produktów Hilding Anders każdemu daje możliwość wyboru odpowiedniego materaca w wielu rozmiarach. 

Oferta dla najmłodszych

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów firma Hilding Anders stworzyła materace dostosowane specjalnie do potrzeb dzieci już od pierwszych dni życia. Wszystkie materacyki dziecięce Hilding uzyskały pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka!

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych materiałów i innowacyjnych rozwiązań materace dla niemowląt gwarantują spokojny sen oraz bezpieczeństwo, o które nie będziesz musiał się martwić. Materace dla dzieci Hilding zostały wykonane z zaawansowanej technologicznie pianki, zapewniającej optymalne podparcie ciała i przepływ powietrza.

Poszczególne modele oferują różnorodne, dostosowane do indywidualnych potrzeb możliwości, spośród których na szczególną uwagę zasługuje wykorzystane w modelu Safety Smyk unikatowe rozwiązanie – polega ono na takim wyprofilowaniu materaca, że jego zewnętrzne krawędzie są wyższe od środka, co upodabnia materac do łódki i zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa.

W ofercie marki Hilding Anders każdy rodzić znajdzie rozwiązanie, które zapewni dziecku spokojny i bezpieczny sen. 

Materace także dla starszych dzieci

Materace Hilding Anders zapewnią zdrowy sen także w okresie dorastania. Tak, jak szybko dzieci dorastają, tak szybko zmieniają się ich potrzeby – dlatego firma Hilding Anders stworzyła także materace dedykowane nastolatkom.

Także w tych materacach zastosowano najlepsze rozwiązania, gwarantujące odpowiednią wentylację i odporność na eksploatację, dzięki czemu materac będzie długo służył nieco starszym dzieciom. 

Wartym uwagi rozwiązaniem jest dwustronna budowa materacy dla nastolatków – dzięki dwóm warstwom pianki Flexifoam, każdej o innej twardości, dostosowanie produktu do potrzeb użytkownika jest bardzo proste, a wymaga jedynie przekręcenia na drugą stronę. 

*****

Założona w 1939 r. w Szwecji firma Hilding Anders jest wiodącym producentem materacy na rynku. Obecna na Polskim rynku od 2001 roku firma podbiła serca Polaków wysoką jakością i skandynawskim stylem. W swoim portfelu firma posiada marki takie jak Hilding, Curem, Jensen, Bedding oraz Carpe Diem. Poza własną produkcją Hilding tworzy materace dla dużych sieci takich jak IKEA, Agata, BRW, jak i również innowacyjnych dystrybutorów takich jak Sleepmed.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register