Dlaczego warto zainwestować w gadżety reklamowe?

Od kilku lat widać wyraźny rozwój marketingu internetowego. Było to nieuniknione ze względu na powszechny dostęp do Internetu oraz potencjał reklamowy, jaki wiąże się z globalną siecią telekomunikacyjną. Tradycyjne formy marketingu nieco straciły na popularności, jednak wciąż korzystnie wpływają na budowanie relacji między przedsiębiorcami a klientami. Jednym ze skuteczniejszych sposobów reklamowania towarów czy usług jest dystrybucja upominków reklamowych. Czy gadżety reklamowe faktycznie działają? Czy warto w nie inwestować?

 • Gadżety promocyjne – uniwersalny sposób na reklamę

To, co wyróżnia gadżety reklamowe, spośród innych form marketingu jest ich wysoka uniwersalność. Artykuły reklamowe to dobre rozwiązanie dla firm poruszających się na zróżnicowanych rynkach gospodarczych. Od handlu, przez sektor usługowy, aż po zakłady produkcyjne czy koncerny paliwowe i farmaceutyczne. W zasadzie każdy przedsiębiorca może zdecydować się na inwestycję w gadżety firmowe, których ogromny wybór oferuje m.in. sklep internetowy OpenGift.pl.

 • Gadżety dla firm – sposób na niskobudżetową promocję firmy

Każdy przedsiębiorca, który decyduje się na otworzenie własnej działalności, jest świadomy zakresu obowiązków, z jakimi musi się mierzyć na co dzień. Do jednych z najistotniejszych obowiązków należy z pewnością opracowanie odpowiedniej strategii marketingowej adekwatnej do wysokości dostępnego kapitału. Wbrew pozorom marketing wcale nie musi rujnować naszego budżetu, a gadżety reklamowe są tego najlepszym przykładem. Artykuły promocyjne produkowane masowo to niewielkie koszta, które odpowiednio zainwestowanie zwracają się z nawiązką.

 • Gadżety z logo firmy – budowanie relacji z klientem

Podstawowym założeniem marketingu jest zwiększanie popularności danego produktu czy usługi, co w konsekwencji ma się przełożyć na wyższy poziom przychodów przedsiębiorstwa. Marketing internetowy czy telewizyjny z zasady zakłada zwiększenie zasięgów danej marki, dlatego jest tak efektywny. Jednak reklama masowa niekoniecznie przyczynia się do budowania pozytywnego wizerunku firmy. W przeciwieństwie do Internetu, czy telewizji, gadżety reklamowe zapewniają potencjalnego klienta o indywidualnym podejściu firmy do każdego konsumenta i dbałości o jego nawet najmniej istotne potrzeby. Drobny upominek w postaci długopisu czy kubka firmowego nie jest może szczytem finezji, ale z pewnością pozwala liczyć na długoterminowe współprace ze stałymi klientami.

 • Gadżety dla firm – najpopularniejsze artykuły promocyjne

Coraz więcej sklepów internetowych oferuje ogromny wybór gadżetów reklamowych idealnych dla każdego przedsiębiorcy. Od drobnych, symbolicznych upominków aż po wartościowe przedmioty warte nawet kilkadziesiąt złotych. Co ważne, gadżety promocyjne zazwyczaj można zamawiać w hurtowych ilościach, co jest ogromnym ułatwieniem dla wielu firm.

 • Długopisy reklamowe

Kto z nas w swoim życiu nie korzystał z długopisów reklamowych? Najbardziej popularna forma gadżetów reklamowych, która przez klientów przyjmowana jest ze stosunkowo sporym entuzjazmem. Długopis przydaje się zawsze, dlatego warto mieć go w plecaku, torebce, w domu, w pracy czy w samochodzie.

 • Torby reklamowe

Świetne do pakowania mini-zestawów upominkowych dla klientów. Papierowe czy bawełniane, torby wielokrotnego użytku są coraz bardziej popularne ze względu na swój ekologiczny charakter. Eko-gadżety reklamowe do nie tylko troska o środowisko, ale również o dobry PR firmy.

 • Kubki reklamowe

Kolejny upominek, który cenią sobie entuzjaści ciepłych napojów. Kubków firmowych nigdy za wiele, szczególnie jeśli wyróżniają się ciekawym designem i wpisują się w najnowsze trendy. Coraz więcej firm decyduje się na dystrybucję kubków termicznych z logo firmy, jest to zabieg mający zatrzymać przy sobie stałych, oddanych klientów.

3 komentarze

 • Janusz Kamiński Reply

  20 lutego 2020 at 09:40

  Dzięki za artykuł. Muszę przemyśleć na temat takiej reklamy. 😉

 • Adam Reply

  27 lutego 2020 at 15:46

  Zdecydowanie gadżety nadal to dobry pomysł. Ważna jest kreatywność, dlatego wybrałem się na targi Remadays w poszukiwaniu inspiracji i jak najbardziej opłaciło się.

 • Michał Reply

  16 marca 2020 at 12:00

  Różnorodne gadżety to niezły sposób na reklamę. Ostatnio ze strony Tanie Gadżety zamawiałem kubki i torby ekologiczne. Teraz każdy się ekologią interesuje, więc warto na takie rzeczy postawić.

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register