Dni Elbląga dobiegają końca. Było gorąco i to nie tylko przez pogodę!

Dwudniowe święto Elbląga dobiega końca. Od soboty bawiliśmy się na koncertach muzycznych na Wyspie Spichrzów, braliśmy udział w imprezach sportowych, wielu ciekawych atrakcjach. Stare Miasto zaś znów tętniło życiem.

Dni Elbląga 2022 przechodzą już do historii. Jak Wam się podobało?

Koncerty muzyczne z pewnością nie rozczarowały. Na elbląskiej scenie każdy znalazł coś dla siebie. Wystąpili tacy wykonawcy jak T. Love, Natalia Kukulska, Novika czy Viki Gabor – więc raczej fani muzyki nie powinni być zawiedzeni.

Pasjonaci sportu mieli zaś możliwość obejrzeć mecz pomiędzy Oldboyami Olimpii Elbląg a reprezentacją piłkarską dziennikarzy. Żyła sportowo również rzeka Elbląg, gdzie rywalizowali kajakarze oraz śmiałkowi, którzy próbowali pokonać rzekę na rozciągniętej między brzegami linie. Nie każdemu to się udało. Na szczęście temperatury były wysokie, więc kąpiel w wodzie aż tak straszna nie była.

Intelektualnie zaś było w Bibliotece Elbląskiej, gdzie odbywały się historyczne wykłady – z tematem główny dotyczącym spływów flisów po naszej rzece.

Główne uliczki Starówki wypełniły stragany z rozmaitościami, a najmłodsi elblążanie mogli korzystać z zabawy w lunaparku.

fot. UM Elbląg

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register