Eko weekend w Arkadii

W weekend 23-24 kwietnia, w godzinach 12.00-19.00, w Arkadii po raz kolejny zostanie zorganizowana impreza, promująca proekologiczne postawy i podkreślająca zielony charakter centrum.

Tegoroczne wydarzenie pt. „Arkadia jest EKO” połączone będzie z promocją filmu „Łowcy miodu: Na ratunek pszczołom”, który wiosną wchodzi na ekrany.

Podczas warsztatów tematycznych dzieci i ich opiekunowie będą mogli wiele dowiedzieć się na temat dbałości o środowisko, a także doświadczyć pozytywnych emocji związanych z nadawaniem nowego życia przedmiotom w procesie recyklingu.

Uczestnicy wydarzenia będą mieli szansę spotkać się z twórcami i bohaterami filmu „Łowcy miodu: Na ratunek pszczołom”, kreatywnie się pobawić, a także wziąć udział w quizach i konkursach. Na miejscu będą czekały rowery L’Occitane, umożliwiające ekologiczne ładowanie telefonów komórkowych, a także zorganizowane zostaną warsztaty z tworzenia zabawek z recyklingu, prowadzone przez Instytut Innowacji. Dodatkową atrakcją podczas ekoweekendu będą pokazy Eko Profesora oraz warsztaty z tworzenia ekologicznej biżuterii pod okiem artystki. Ponadto będzie można wziąć udział w warsztatach filmowych i poznać ciekawostki dotyczące pszczół oraz powstawania miodu.

Z okazji zbliżającego się wydarzenia wystartował również ekologiczny konkurs plastyczny dla warszawskich szkół podstawowych, w którym jedna z placówek wygra 2 000 zł. Szczegóły będzie można znaleźć na fanpage’u Arkadii na Facebooku i na stronie www.arkadia.com.pl.

źródło: http://www.propertynews.pl

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register