Elbląska policjantka najlepsza

W Szczytnie odbyły się wojewódzkie eliminacje do ogólnopolskiego konkursu „Policjant Służby Kryminalnej Roku 2019”. Na pierwszym miejscu w kategorii: „Policjant nadzorujący pracę dochodzeniowo-śledczą” znalazła się asp. szt. Małgorzata Szysz na co dzień pracująca w Wydziale Kryminalnym KMP w Elblągu.

Po raz kolejny w obiektach Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie spotkali się najlepsi policjanci z regionu, reprezentujący służbę dochodzeniowo-śledczą, operacyjno-rozpoznawczą, technicy kryminalistyczni oraz nadzorujący pracę dochodzeniowo-śledczą. To w tej właśnie ostatniej kategorii najlepiej poszło reprezentującej elbląskich policjantów Małgorzacie Szysz, która znalazła się na 1 miejscu.

– Były testy, było strzelanie, na którym poszło mi całkiem dobrze, a później mielimy do wykonania zadanie przeprowadzenia czynności wykrywczych w związku z popełnionym przestępstwem – mówi asp. szt. Małgorzata Szysz z Wydziału Kryminalnego KMP w Elblągu. – Podczas tej konkurencji robiłam to co zwykle robimy podczas służby tu w naszej elbląskiej komendzie. I takie też czynności, które sama zleciłabym do wykonania policjantom wypisałam na arkuszu ocennym. Cieszę się, że udało mi się zebrać taką ilość punktów.

Zwycięska drużyna tego etapu konkursu (KMP w Olsztynie) będzie reprezentować region podczas ogólnopolskiego finału, który odbędzie się w Szkole Policji w Pile.

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register