Elbląska szkoła walczy w konkursie Nivea o Podwórko Talentów. Pomóc może każdy!

Czy w Elblągu powstanie nowoczesny plac zabaw? Jest na to szansa, ponieważ Szkoła Podstawowa nr 19 przystąpiła do ogólnopolskiego konkursu NIVEA Podwórka Talentów. Przygotowano filmik, który komisja konkursowa dopuściła do głosowania.

Głównym celem i przesłaniem tegorocznej edycji jest odkrycie drzemiących w dzieciach niezwykłych umiejętności – sportowych, artystycznych czy naukowych. NIVEA poprzez tegoroczną inicjatywę z jednej strony chce zachęcić do prezentowania talentów, a z drugiej, poprzez budowę placów, chce pomóc je odkrywać.

W tym celu w całej Polsce powstaną niezwykłe Podwórka Talentów NIVEA. Teraz wszystko w naszych rękach.  Wygrana w konkursie zależy przede wszystkim od wspólnego zaangażowania i aktywnego głosowania przez lokalną społeczność. Dlatego też gorąco zachęcamy do oddawania swoich głosów. Tylko dzięki internautom w Elblągu może stanąć nowoczesny plac zabaw, który dodatkowo uatrakcyjni nasze miasto.

Liczy się każdy oddany głos. Głosowanie odbywa się do 31-go lipca 2017 r. Głosy można oddawać za pośrednictwem strony internetowej podwórko.nivea.pl. Głos będzie uwzględniony wyłącznie po dokonaniu rejestracji na stronie internetowej NIVEA.

Krótka instrukcja głosowania

Aby zagłosować wystarczy zarejestrować się na stronie podworko.nivea.pl – należy podać swoje imię i nazwisko oraz adres mailowy. Po dokonaniu rejestracji otrzymacie Państwo maila z informacją od NIVEA, należy kliknąć w link potwierdzający rejestrację, a następnie zalogować się na stronie podworko.nivea.pl. Po zalogowaniu wybrać naszą lokalizację i zagłosować na film naszej szkoły. Po poprawnym oddaniu głosu pojawi się komunikat z informacją, że głos został przyjęty.

Czy wystarczy nam siły, zapału i determinacji, by zjednoczyć swoje siły i zawalczyć? Mówią, że „w jedności siła” – zmobilizujmy się i znajdźmy wspólnie w zwycięskiej 20!

Oddanie głosu nic nie kosztuje, a radość dzieci jest bezcenna. Głosować może każdy członek rodzinyraz dziennie, bardzo prosimy o codzienne oddanie głosu

Uczniowie i nauczyciele SP 19

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register