Elblążanki zaśpiewają na Florydzie

Trenerka wokalna z programu „Szansa na sukces” Małgorzata Szarek i znany aktor Maciej Jachowski poprowadzą na Florydzie warsztaty wokalne dla grupy wokalnej Elbląskie Diamenty, która działa przy Młodzieżowym Domu Kultury w Elblągu!

Przypomnijmy, że Elbląskie Diamenty zaśpiewają dla Polonii w Stanach Zjednoczonych. Elblążanki już za kilkanaście dni udadzą się na Florydę, gdzie wystąpią w wielu polonijnych klubach, dzieląc się swoją pasją i rozsławiając nasze miasto i Młodzieżowy Dom Kultury, który będą reprezentować. Wolny czas spędzą pożytecznie. Wezmą m.in. udział w warsztatach wokalno-aktorskich prowadzonych przez profesjonalistów − Małgorzatę Szarek i Macieja Jachowskiego. W ten sposób będą będą szlifować talent sceniczno-aktorski, tak potrzebny na estradzie.

Małgorzata Szarek to wokalistka, muzykolog, trenerka wokalna z programu „Szansa na sukces”. Absolwentka Policealnego Studium Jazzu im. Henryka Majewskiego w Warszawie, w klasie wokalistyki jazzowej prof. Izy Zając oraz muzykologii na Uniwersytecie Warszawskim. Jest laureatką wielu prestiżowych konkursów wokalnych, w których zdobyła I nagrodę, m.in. Pejzaż bez Ciebie w Bydgoszczy, poświęcony twórczości Anny Jantar, Międzynarodowe Spotkania Wokalistów Jazzowych w Zamościu, czy Festiwal Dobrej Piosenki im. Kaliny Jędrusik w Częstochowie. Uczestniczyła w wielu projektach telewizyjnych, produkowanych przez TVP 1, TVP 2, Polsat oraz śpiewała w koncertach zorganizowanych podczas Światowych Dni Młodzieży w Warszawie. Obecnie prowadzi zajęcia wokalne w Autorskiej Szkole Muzyki Rozrywkowej i Jazzu im. Krzysztofa Komedy w Warszawie oraz współpracuje z wieloma Artystami, m.in. z Haliną Frąckowiak.

Maciej Jachowski jest popularnym i niezwykle charyzmatycznym aktorem oraz wokalistą młodego pokolenia. Szerszej publiczności znany m.in. z takich seriali, jak: „M jak miłość” , “Na Wspólnej”, „Na dobre i na złe”, czy „Singielka”. Na wielkim ekranie mogliśmy Go podziwiać w takich filmach, jak: “Fenomen”, „Serce nie sługa”, „Kobiety mafii”, „Och, Karol II”, „Listy do M”, „Ścinki”. Aktor był finalistą piątej edycji programu rozrywkowego Polsatu “Jak oni śpiewają” i uczestnikiem szóstej, mistrzowskiej edycji konkursu “Jak oni śpiewają – Pojedynek Mistrzów”. Brał również udział w dwunastej edycji programu TVN “Taniec z gwiazdami”. Na co dzień zajmuje się dubbingiem i współpracuje z Teatrem Polskiego Radia.

 

Młodzieżowy Dom Kultury w Elblągu

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register