ENERGA otwiera oddział w Elblągu. Szuka pracowników

Energa-Operator Wykonawstwo Elektroenergetyczne sp. z o.o. otwiera siedzibę w Elblągu. Nowy oddział to docelowo ponad 70 nowych miejsc pracy, w firmie o ugruntowanej pozycji, atrakcyjnie wynagradzanych oraz dających możliwość podnoszenia kwalifikacji. 15 października inauguruje działalność oddziału spółki w Elblągu, przy al. Piłsudskiego 2.

Otwarcie nowego oddziału spółki to reakcja Grupy Energa na potrzeby społeczne elblążan i rozwijający się potencjał gospodarczy miasta.

– Ze względu na plany przyszłego rozwoju regionu elbląskiego zdecydowaliśmy się zlokalizować nowy oddział jednej z naszych spółek właśnie w tym mieście. Zatrudniliśmy najlepszych fachowców, których pozyskaliśmy z lokalnego rynku pracy. Zapewniamy im atrakcyjne warunki finansowe, pracę w firmie o ugruntowanej pozycji w branży i rozwój kompetencji – mówi Alicja Barbara Klimiuk, p.o. Prezesa Zarządu Energi SA.

Docelowo w nowym oddziale zatrudnienie znajdzie ponad 70 osób, w wydziałach wykonawstwa, planowania, administracyjnym oraz ekonomicznym. Ponad 30 procent zatrudnionych to osoby, które wcześniej aplikowały o pracę w Enerdze.

Otwarcie nowego oddziału spółki Energa-Operator Wykonawstwo Elektroenergetyczne to korzyści dla lokalnej społeczności.

– Będziemy inwestować w rozbudowę naszej infrastruktury elektroenergetycznej w regionie, co wpisuje się m.in. w przedsięwzięcie przekopu Mierzei Wiślanej. Ponadto w sytuacji awarii, w tym masowych, będzie więcej rąk do pracy, co przyśpieszy usuwanie ich skutków i skróci czas przywracania zasilania – podkreśla Piotr Dorawa, Prezes Zarządu Energa-Operator.

Proces rekrutacji personelu oraz adaptacja budynku na potrzeby nowych pracowników trwały kilka miesięcy. Spółka wyposażyła obiekt w niezbędny sprzęt i narzędzia. Budynek znajdujący się przy al. Piłsudskiego 2 w Elblągu jest w pełni przystosowany do jak najbardziej efektywnej pracy na rzecz Energi-Operatora, a przede wszystkim – mieszkańców regionu elbląskiego.

Siedziba oddziału Wykonawstwa Elektroenergetycznego to kolejny po salonie obsługi klienta Energi Obrotu (gdzie osoby wolące tradycyjną formę kontaktu z firmami mogą zgłaszać bieżące problemy czy poznać ofertę spółki) przy ul. Hetmańskiej 12-14 obiekt Grupy Energa w Elblągu.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register