Festiwal Kreatywności w Elblągu. Co będzie się działo?

13 czerwca 2018 w CSE „Światowid” odbędzie się Festiwal Kreatywności. Jest to inicjatywa skierowana do uczniowie elbląskich szkół podstawowych.

Mali naukowcy, projektanci mody, twórcy gier planszowych czy konstruktorzy interaktywnych zabawek będą mogli zaprezentować swoje umiejętności w ramach imprezy, podsumowującej projekt edukacyjny „Szkoła młodych geniuszy”.

Celem działania jest m.in. ośmielanie dzieci już na etapie edukacji podstawowej do realizowania niestandardowych przedsięwzięć oraz pogłębiania zdolności nieszablonowego myślenia.

Zapraszamy do współpracy również lokalne instytucje i firmy, które chciałyby swoją ofertę w formie kreatywnego stoiska, skierowanego do uczestników Festiwalu.

Zainteresowane udziałem szkoły i firmy prosimy nadsyłanie zgłoszeń drogą mailową na adres: aleksandra.bednarczuk@swiatowid.elblag.pl lub o dostarczenie do Działu Kultury Artystycznej CSE „Światowid”(pok. 38, I piętro). Termin nadsyłania zgłoszeń mija 18 maja 2018 r. (piątek).

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020.

Organizatorzy

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register