Ginące zawody pomysłem na przyszłość

Od kilku lat można dostrzec powracającą modę na umiejętności rzemieślnicze oraz ekologiczny styl życia. Tendencja ta sprawia, że przedstawiciele tzw. zawodów ginących są coraz częściej poszukiwani na rynku pracy.

Ochotnicze Hufce Pracy wychodząc na przeciw aktualnym trendom, w Europejskim Centrum Kształcenia i Wychowania w Roskoszy realizują BEZPŁATNE szkolenia w zakresie ginących zawodów. Przedsięwzięcie jest szansą dla młodych osób na zdobycie doświadczenia w zakresie wytwarzania wyrobów tradycyjnych, umożliwia rozwinięcie zainteresowań oraz zdobycie nietypowych obecnie kwalifikacji cieszących się coraz większym zainteresowaniem.

Jeśli jesteś osobą:

– w wieku 18-25 lat,

– bezrobotną, poszukującą pracy,

– posiadającą zawód podstawowy: ślusarz, krawiec, dekarz, stolarz, murarz, tynkarz, monter zabudowy i robót wykończeniowych, kucharz i zawody pokrewne,

– uczysz się w/ w zawodach i w okresie wakacyjnym chcesz podnieść kwalifikacje,

to właśnie czekamy na Ciebie!

Bezpłatne szkolenia realizowane są w kilku turnusach w okresie marzec – październik 2018r. Każdy kurs obejmuje 96 godzin i kończy się egzaminem sprawdzającym.

Dajemy Ci szansę na zdobycie kwalifikacji w takich zawodach jak: kowal, renowator mebli, brukarz, zdun, cukiernik i piekarz wg. tradycyjnych receptur, wędliniarz, kamieniarz.

Zajęcia prowadzą wykwalifikowani i doświadczeni instruktorzy praktycznej nauki zawodu:

– masz dostęp do wszystkich urządzeń i zasobów warsztatowych

– możesz spróbować swoich możliwości w trakcie zajęć praktycznych

– szkolenia prowadzone są w małych grupach

– indywidualne podejście.

Każdy uczestnik zakwaterowany jest w Europejskim Centrum Kształcenia i Wychowania w Roskoszy, gdzie zapewniony jest bezpłatny nocleg, pełne wyżywienie oraz ubezpieczenie NNW. Zapewniamy także dofinansowanie kosztów dojazdu.

NIE CZEKAJ! Zgłoś się już dziś!!!

Masz pytania? Dzwoń! tel. (55) 232 68 19

Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP, Junaków 5

82-300 Elbląg

ceipmelblag@ohp.pl

 

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register