Groźny wypadek niedaleko Braniewa. Samochód stanął w płomieniach!

Dwa samochody zderzyły się na skrzyżowaniu dróg pomiędzy miejscowościami Żelazna Góra – Lelkowo i Wyszkowo – Zagaje. Jedno z aut stanęło w płomieniach. Dwie ranne osoby trafiły do szpitali.

We wtorek (28 lutego), około godziny 15:00 Stanowisko Kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie odebrało zgłoszenie o wypadku z udziałem dwóch pojazdów osobowych.

Prawdopodobnie w wyniku niezachowania ostrożności doszło do zderzenia dwóch samochodów, które zatrzymały się w pobliskim rowie. Jeden z samochodów zapalił się. Płomienie częściowo uszkodziły drugi pojazd. Pożar doszczętnie zniszczył Skodę Fabię. Drugim rozbitym autem był Opel Astra.

Dwoje kierowców (kobieta podróżująca Oplem i mężczyzna ze Skody) zostali z obrażeniami przewiezieni przez zespoły ratownictwa medycznego do szpitala w Elblągu i Bartoszycach.

Na miejscu zdarzenia oprócz strażaków ochotników z OSP Lelkowo i OSP Żelazna Góra obecni byli strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie, funkcjonariusze Policji oraz dwa zespoły ratownictwa medycznego.

Straż Pożarna w Braniewie

2 komentarze

  • makanna Reply

    9 marca 2023 at 12:40

    Nieostrożność kierowców prowadzi do tragedii

  • Maria Reply

    16 marca 2023 at 11:48

    Straszna tragedia

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register