Jakie były przyczyny śmiertelnego wypadku w Kazimierzowie?

Policja początkowo podawała, że kierowca osobowego opla, który zderzył się czołowo z ciężarówką, wyprzedzał inne samochody. Jednak rodzina zmarłego obala to twierdzenie. Na spokojną jazdę 60-latka wskazuje zapis videorejestratora.

Zdarzenie miało miejsce we wtorek około południa na drodze nr 7 w miejscowości Kazimierzowo. Jak początkowo wskazywała elbląska policja, jadący w kierunku Elbląga, 60-letni mężczyzna kierujący oplem vectrą, wyprzedzał inny pojazd.

W trakcie tego manewru zjechał na przeciwny pas ruchu i tam zderzył się z nadjeżdżającym z przeciwka ciężarowym manem. W wyniku zdarzenia 60-latek zginął na miejscu. Kierujący manem był trzeźwy.

Jednak wkrótce policjanci zmienili wersję zdarzeń i wskazali, że: „60-letni mężczyzna kierujący oplem vectrą, z nieznanych przyczyn zjechał na lewy pas ruchu, tam zderzył się z nadjeżdżającym z przeciwka ciężarowym Manem”.

Wskazuje na to jeden z członków rodziny zmarłego, który przesłał do nas wiadomość w tej sprawie:

Kierowca NIE WYPRZEDZAŁ nikogo. Jak na razie wg. świadków z niewyjaśnionych przyczyn kierowca odbił wprost pod ciężarówkę. Nagrania z rejestratora ( oczywiście kierowca zawsze miał go włączonego) będą badane przez biegłych. Wierzę, że wyjaśnią one wszelkie okoliczności zdarzenia łącznie z odpowiedzią na pytanie dlaczego nastąpiło to tragiczne zdarzenie. Wg odzyskanych nagrań kierowca cala trasę pokonał spokojnie i bezpiecznie – nigdzie sie nie spieszył. Wracał do domu. Pozostało odzyskanie feralnego ostatniego nagrania, które wyjaśni przyczynę.

Prośba do osób będących świadkami lub mających tego feralnego dnia włączone rejestratory w okolicach zdarzenia. Zostawcie jakiś kontakt. Odezwę się prywatnie.

 

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register