Już wkrótce Turbinalia 2017. Zobacz co będzie się działo

Na zorganizowanej w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Elblągu konferencji, poinformowano o planie tegorocznych Turbinaliów. Na studentów czeka wiele atrakcji, a gwiazdą muzyczną będzie zespół East West Rockers.

Cykl studenckich imprez zaczyna się już w tę niedzielę (21 maja) „Rowerowym Potopem”, czyli rajdem rowerowym po Karlskronie. Wycieczka potrwa do wtorku. Niespełna tydzień później, w sobotę 27 maja, o godzinie 9 w Bażantarni odbędą się Otwarte Mistrzostwa PWSZ w Marszach na Orientację w Parach. W poniedziałek (29 maja) odbędzie się Międzyinstytutowy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Przechodni Rektora PWSZ (godz. 16:45) oraz Mistrzostwa PWSZ w Futsalu (godz. 18:30).

We wtorek (30 maja), tradycyjnie o godzinie 12, odbędzie się słynna parada instytutów, czyli przemarsz studentów ulicami miasta. Przemarsz zakończy się na Starym Mieście, gdzie odbędą się Międzyinstytutowe Mistrzostwa PWSZ o Wiosło Rektora.

Środa (31 maja) to impreza studencka pod hasłem: „Wielkie żaków grillowanie”, a więc wspólne biesiadowanie i grillowanie studentów oraz pracowników. Na studentów czekają nagrody za najlepsze potrawy z grilla oraz turniej Badmintona o puchar Rektora PWSZ. Start o godzinie 17 na ulicy Wspólnej przy IV LO w Elblągu, na którego boisku równocześnie odbywać się będzie mecz piłki nożnej o puchar Turbinaliów 2017 Studenci vs Pracownicy. Impreza zakończy się „kinem pod gwiazdami”.

Czwartek (1 czerwca) o godzinie 9 odbędzie się Konferencja Studencka Integralia 2017- wymiary studenckiej humanistyki. Wieczorem w klubie YOLO odbędą Mistrzostwa PWSZ w Sportach Barowych oraz dyskoteka.

W piątek (2 czerwca) na Wyspie Spichrzów odbędą się koncerty, początek o godzinie 18. Na start wystąpi zespół HOOK, około godziny 20 na scenę wyjdzie zespół TABU, a około 21:30 gwiazda wieczoru zespół East West Rockers.

Zakończenie Turbinaliów 2017 odbędzie się podczas pikniku żeglarskiego w Nadbrzeżu, który rozpocznie się o godzinie 11.

Patronat medialny Turbinalia 2017: www.fakty.elblag.pl oraz www.elblag24.pl

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register