Kandydat PiS wpadł jak „śliwka w kompot”. Utrudnił życie mieszkańcom elbląskiego osiedla

„Ja rozumiem, że jest kampania wyborcza i pełno wszędzie jest plakatów, banerów czy ulotek kandydatów do sejmu i senatu. Jednak to już przesada. Ktoś od Pana kandydata Śliwki popisał się bezmyślnością i poważnie utrudnił nam życie” – pisze do naszej redakcji Pan Jacek.

Kampania wyborcza cechuje się tym, że w naszej przestrzeni publicznej pojawiają się plakaty, banery czy ulotki kandydatów z rozmaitych komitetów wyborczych. Trudno, raz na cztery lata politycy przypominają sobie o elektoracie i w ten sposób zabiegają o naszą uwagę, chcąc wepchnąć w naszą pamięć swoje imię i nazwisko oraz twarz. Ważne, aby jednak ta wyborcza agitacja nie utrudniała życia nam, mieszkańcom miasta.

Tym jednak nie wykazał się Andrzej Śliwka, kandydat PiS do parlamentu. Naczepa z jego wizerunkiem zaparkowała w piątek na elbląskim osiedlu Zawada, zabierając tak potrzebne miejsce parkingowe. O tym fakcie poinformował nas Pan Jacek (imię i nazwisko do wiadomości redakcji).

Mieszkam na osiedlu Zawada. To osiedle cechuje się wielkimi blokowiskami i dość wąskimi uliczkami osiedlowymi. Co więcej miejsc parkingowych dla samochodów jest jak na lekarstwo i każde jest na wagę złota. Tymczasem ktoś od Pana Andrzeja Śliwki wpadł na iście „genialny” pomysł i postanowił zaparkować wielką naczepę z banerem wyborczym Śliwki na naszym parkingu, zabierając miejsce postojowe. Brawo. Moim zdaniem wpadł jak „śliwka w kompot”. Jeśli chcieli nas, mieszkańców tej ulicy przekonać do Śliwki to osiągnęli odwrotny skutek. Wszyscy są tu mocno wku…ieni. Z tego co się orientuje, to ta naczepa będzie tu pewnie musiała teraz stać do niedzieli wieczór. Jak Pan Śliwka tak chce dbać o nas, elblążan w parlamencie, to ja mu bardzo dziękuję! Pan Śliwka zawalił już miasto i internet swoją podobizną, ale to już przesada. No ale Pan jest z PiS więc to jasne, Oni mówią, że robią coś dla naszego dobra, a tak naprawdę dbają tylko o swoje du…y” – informuje elblążanin.

No cóż, niestety niektórzy politycy bardziej niż o dobro wyborców, dbają o swój wizerunek i reklamę. Szkoda, że w ferworze kampanii wyborczej nikt nie pomyślał, że tak fatalnie ustawiona naczepa z reklamą kandydata poważnie utrudni życie mieszkańców tej ulicy. Zamiast pozyskać kolejne „głosy” tylko zdenerwował elblążan.

4 komentarze

 • Sasha Reply

  13 października 2023 at 19:05

  Pisowiec i wszystko jasne wszystko im wolno bo rządzą ale tylko do niedzieli i poszli won!

  • Tony Reply

   22 października 2023 at 21:22

   Naczepa ma prawo też parkować na miejscu parkingowym zgodnie z przepisami. Panu z pewnością to się nie spodobało bo jest z innej opcji…

 • olinek Reply

  13 października 2023 at 19:07

  wyjatkowe chamstwo Śliwka zabierają tą przyczepę i nie utrudniaj życia

 • mare Reply

  17 października 2023 at 10:08

  gdzie by nie spojrzał to śliwka a mówie o zakazanych miejscach na tablicach ogłoszeń gdzie powinien dokonac ołaty lub uzyskać zgodę na znakach drogowych itp itd ale na szczęście śliwka spadła bo juz zimno

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register