Kolejna Pidżama Party w Żłobku, Przedszkolu i Zerówce Mały Europejczyk w Elblągu

Niepubliczny Żłobek, Przedszkole i Zerówka Mały Europejczyk zaprasza na kolejną nocną imprezę pod nazwą Pidżama Party 23 marca br. Można śmiało powiedzieć, że nie ma w Elblągu drugiej takiej imprezy dla dzieciaczków. Co więcej, można przyprowadzić na „Nockę” również dzieci, które nie uczęszczają na co dzień do Małego Europejczyka.

Zobaczcie galerię zdjęć z Pidżama Party w Żłobku, Przedszkolu i Zerówce Mały Europejczyk w Elblągu – ZDJĘCIA

Pidżama Party w przedszkolu w Elblągu! Imprezowy piątek dla rodziców

Dla dzieci świetna zabawa a dla rodziców „wolny, imprezowy piątek” bez pociech i spokojny sobotni poranek. To możliwe dzięki Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu. Konkretnie chodzi o cykliczną imprezę weekendową organizowaną przez to elbląskie przedszkole niepubliczne.

Mówimy o „Pidżama Party” – imprezie, która cieszy się olbrzymim powodzeniem wśród dzieci i ich rodziców, którzy mają wtedy wolny piątkowy wieczór i sobotni poranek.

W Pidżama Party mogą brać dzieci w wieku od 2 do 10 lat z całego Elbląga i okolic.

Dzieci na „Pidżama Party” można przywieźć do przedszkola w Elblągu w piątek o godz. 19.00. Przedszkolaki spędzają piątkową noc w przedszkolu pod fachową opieką nauczycieli przedszkola.

W tym czasie rodzice mogą zaplanować sobie piątkowy wieczór i dłuższy odpoczynek w sobotę, ponieważ odbiór dzieci następuje w sobotę do godz. 12.00. Można się więc wyspać.

Jednak również dzieci mają w piątkową noc i sobotnie przedpołudnie zapewnione moc atrakcji.

Zabawy bez komputera i smartfona

Pidżama Party w Żłobku, Przedszkolu i Zerówce Mały Europejczyk w Elblągu to wyjątkowa okazja rozrywki dla dzieci w wieku do 10 lat, kiedy można oderwać je od komputerów, smartfonów czy tabletów i pokazać jak wspaniale można korzystać z uroków zabaw z rówieśnikami.

Nocne podchody z latarkami w poszukiwaniu skarbów oraz pyszny posiłek dla strudzonych wieczornymi szaleństwami dzieciaków. To wyjątkowo okazja, aby dzieci wyszalały się na świeżym powietrzu, a rodzice mieli piątkowy wieczór i sobotnie przedpołudnie tylko dla siebie. Dzieci bowiem nocują w tym czasie w budynku tego niepublicznego przedszkola w Elblągu – tu jedzą posiłki, śpią i świetnie się bawią – wszystko to zaś pod czujnym okiem przedszkolnych pedagogów.

Gry i zabawy w elbląskim przedszkolu

Oczywiście ten czas dzieci spędzają bardzo intensywnie na terenie Małego Europejczyka w Elblągu. Tu nie ma czasu na nudę. Po szaleństwach na placu zabaw, jest też czas na gry i zabawy w ciepłym i kolorowym budynku Małego Europejczyka. Nikt tu się na pewno nie nudzi.

Zajęcia plastyczne

Nie samą zabawą żyją dzieci podczas „nocki” w tym elbląskim przedszkolu. Placówka ma charakter przedszkola artystycznego w Elblągu. Dlatego uczestnicy imprezy często wykonują różne prace plastyczne, z wykorzystaniem przedszkolnej pracowni artystycznej. Malują na sztalugach czy wykonują inne prace plastyczne. Tym razem dzieci również „czarowały” różne kształty z balonów.

Zabawa na świeżym powietrzu

Oczywiście dzieci, które uczestniczą w Pidżama Party w tym niepublicznym przedszkolu w Elblągu korzystają także z atrakcji na olbrzymim (prawie 2000 m2) placu zabaw. Górki i wzniesienia wprost zachęcają do wspaniałej zabawy. Na głodnych i zmarzniętych czekać będzie pyszne jedzenie i przekąski. Po prostu nie ma lepszej imprezy w Elblągu.

Nocne kino w przedszkolu w Elblągu

Zwieńczeniem nocnej imprezy w tym elbląskim niepublicznym przedszkolu jest oczywiście nocne kino bajek na dużym ekranie. Tym to się różni od nocnego seansu kinowego, że dzieci leżą już w pidżamach na materacach, ciepło okryte i zajadając smakołyki oglądając bajki.

Nocny MasterChef

Podczas Pidżama Party w Żłobku, Przedszkolu i Zerówce Mały Europejczyk w Elblągu dzieci przygotowują własnoręcznie, w świetnie wyposażonej własnej kuchni, pizzę z takimi składnikami, na jakie tylko mają ochotę. To pyszna kolacja, która zwieńcza piątkowe szaleństwa oraz świetna nauka przyrządzania własnoręcznie posiłków.

Dzieci w sobotę rano spożywają w tym elbląskim przedszkolu śniadanie i po posiłku ponownie mają jeszcze czas na zabawy na dworze, na terenie naszego parku zabaw.

Około godz. 12.00 w sobotę rodzice mogą już zabrać swoje pociechy do domu.

Atrakcje podczas Pidżama Party w Żłobku, Przedszkolu i Zerówce Mały Europejczyk w Elblągu.

-Poszukiwanie skarbów
-Dyskoteka
-Gry, konkursy
-Wspólne gotowanie
-Seans filmowy w przedszkolnym kinie
-Zabawy na świeżym powietrzu
-Warsztaty plastyczne

Gwarantujemy moc wspaniałych wspomnień i niesamowitej zabawy.

Pidżama Party odbędzie się w dniach 23-24.03.2024 r. Zapisy: tel: 515 406 883

Niepubliczny Żłobek, Przedszkole i Zerówka Mały Europejczyk w Elblągu

Ul. Dąbrowskiego 33, 82-300 Elbląg
Dyrekcja Przedszkola: Wioleta Stępczyńska
Tel: +48 515 406 883
Otwarte 5 dni w tygodniu od 6:30 do 19:00.

www.: https://www.malyeuropejczyk.elblag.pl/

YT: https://www.youtube.com/@mayeuropejczyk3443

FB: https://www.facebook.com/malyeuropejczykelblag

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register