Kolonie językowe i obozy tematyczne w Polsce

Wakacje to świetny czas, aby wysłać dziecko na obóz tematyczny, w którym będzie mogło połączyć naukę z zabawą. Czy kolonie w 2022 roku na terenie Polski mogą być ciekawe? Poniżej znajdziecie kilka propozycji na temat tego gdzie wysłać dziecko na wakacje. Sprawdź propozycje dla dzieci i młodzieży na każdą kieszeń!

Zabierz dziecko na obóz tematyczny w Polsce!

Każdy rodzic zna zainteresowania swojego dziecka. Niektóre dzieci będą preferowały taniec, a inne rysunek. W związku z tym obozy artystyczne, czy też taneczne będą doskonałym wyborem. Jeśli Twoje dziecko interesuje się hip-hopem, czy też podziwia dzieła Banksy’ego, to zdecyduj się na obóz Muralowy Świat. W programie poza innymi licznymi atrakcjami takimi jak kryty basen z jacuzzi czy piłkarzyki są także przewidziane zajęcia z malowania sprayem na specjalnie przygotowanych ściankach. Jest to doskonała alternatywa dla sztuki ulicznej. Dzieci, które uwielbiają świat mody także znajdą coś dla siebie i zdobędą wiedzę o najnowszych trendach na dwutygodniowym obozie o profilu modelingowym w Tatrach. Jeśli jednak Twoja pociecha kocha kamerę, to obozy filmowe na pewno będą niezapomnianą przygodą. Ofert obozów tematycznych jest naprawdę wiele i jest w czym wybierać.

Obozy językowe to sposób na naukę przez zabawę

Na obozy językowe nie trzeba wybierać się poza granice Polski – są one dostępne również na terenie naszego kraju. Najczęściej możemy spotkać się z obozami, które oferują naukę angielskiego, czemu nie można się dziwić, w końcu język angielski jest niezbędny w wielu branżach, jest też najpopularniejszym językiem, którego uczymy się w szkołach. Polecaną przez wielu metodą nauki jest nauka przez zabawę, ponieważ wpływa ona korzystnie na zdolność zapamiętywania. Jest ona również bardziej przystępna w odbiorze i atrakcyjna dla dzieci. Obóz językowy w Polsce to świetna opcja dla rodziców, którzy chcą aby ich pociecha spędziła wymarzone wakacje w kraju, łącząc przyjemne z pożytecznym. Jest to także dobre rozwiązanie dla dzieci, które chcą przełamać barierę językową i podszlifować język angielski. Warto zwracać uwagę na to, czy na obozie znajdować będą się native speakerzy, aby dzieci mogły osłuchać się z językiem i wyrobić nawyk poprawnej wymowy.

Ile kosztują obozy i kolonie w Polsce?

Ceny obozów krajowych w 2022 roku u renomowanych organizatorów wahają się od 1600 do 2000 zł, a wyjazdy trwają najczęściej od tygodnia do dwóch. Jeśli na wyjazd zdecydujemy się w ostatnim momencie, to warto też poszukać ofert last minute, które często są tańsze. Dodatkowo warto porównać różne oferty, przeczytać opinie o organizatorach w sieci oraz… zapytać naszą pociechę gdzie chciałaby się wybrać. W końcu wakacje są tylko raz w roku!

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register