Kryta pływalnia w Elblągu tylko dla uczniów szkół i sportowców

Kryta Pływalnia przy ul. Robotniczej 68 w Elblągu po kilkumiesięcznej przerwie została ponownie otwarta 1 września 2020 roku. Jednak w związku z pandemią wirusa COVID-19 obiekt przeznaczony będzie dla szkół i klubów sportowych. Z basenu nie skorzystają klienci indywidualni, którzy będą mogli pływać jedynie w CRW Dolinka.

W trosce o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu podjął decyzję, że w trakcie gdy w basenie przy ul. Robotniczej odbywają się zajęcia dla uczniów, z pływalni nie będą korzystały inne osoby. W samym obiekcie obowiązywały będą zasady zalecane przez Ministerstwo Zdrowia oraz Inspektora Sanitarnego. Będzie zatem konieczność zakrywania ust i nosa od wejścia do budynku aż do czasu znalezienia się w szatni i ponownie po wyjściu z części basenowej, aż do czasu opuszczenia obiektu. Należy pamiętać o dezynfekcji rąk w wyznaczonych punktach. Szafki i klamki będą na bieżąco dezynfekowane.

Reasumując, Kryta Pływalnia jest przygotowana na ponowne otwarcie i w pełni bezpieczna dla użytkowników. Przestrzegane są tu wszelkie wytyczne zawarte w rozporządzeniach Rady Ministrów tak, aby zapewnić jak najlepsze i najbezpieczniejsze warunki dla dzieci i młodzieży.

Tekst i fot. MOSiR

1 komentarz

  • Arni Reply

    3 września 2020 at 20:55

    W zamian na CRW nie wpuszczać sportowców i szkółek pływania. Blokują tylko tory.

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register