Książki informatyczne i 3 inne pomysły na idealny prezent dla informatyka

Urodziny, imieniny, święta, rocznica ślubu czy zmiana pracy – okazji do kupienia prezentu jest wiele. Powodzeniem cieszą się podarunki związane z zainteresowaniami lub wykonywaną pracą. Zatem jaki prezent będzie najlepszy dla informatyka? Książki informatyczne, podzespoły komputera, gadżety komputerowe czy gry?

  1. Książki informatyczne
  2. Podzespoły komputera
  3. Gadżety komputerowe
  4. Gry

 Informatycy to ludzie, którzy interesują się często nie tylko komputerami, ale również szeroko pojętą technologią. Najlepszym prezentem dla nich są więc gadżety związane z nowinkami technologicznymi lub branżowe publikacje.

 Książki informatyczne

 Tematyczne publikacje to prezent uniwersalny, a jednocześnie funkcjonalny. Książki informatyczne pozwalają poszerzyć horyzonty, uzupełnić wiedzę i nauczyć się nowych rzeczy. Wśród nich znajdują się pozycje niemal obowiązkowe dla informatyków zajmujących się wybraną dziedziną w tej branży, a także tytuły, które po prostu warto przeczytać. Książki z działu informatyka to z pewnością dobry pomysł na prezent dla studentów tego kierunku lub osób, które uczęszczają na kursy z tej tematyki. Szeroki wybór książek informatycznych znajduje się na https://skupszop.pl/ksiazki/informatyka-145903.

 Podzespoły komputera

 Osoby, które interesują się informatyką, często posiadają dobrej jakości sprzęt komputerowy, który stale uzupełniają o najnowsze podzespoły. Pozwalają one na optymalne wykorzystanie możliwości sprzętu, swobodną pracę oraz cieszenie się z grania w gry komputerowe na najatrakcyjniejszych pod względem graficznym ustawieniach. W komputerze można wymieniać właściwie każdą część, jednak najpopularniejszym prezentem są kości pamięci lub karta graficzna. Dobrym pomysłem jest też zakup szybkiego dysku o dużej pojemności.

 Gadżety komputerowe

 Dla zapalonego informatyka dobrym prezentem są też wszelkiego rodzaju gadżety komputerowe, poprawiające komfort pracy i rozrywki na ulubionym sprzęcie. W tym wypadku wybór jest ogromny, począwszy od pojemnego, szyfrowanego pendrive, przez myszkę gamingową, bezprzewodowe słuchawki z mikrofonem czy klawiaturę, aż po zestaw głośników albo drobne elementy, jak podkładka pod myszkę lub stojak na słuchawki. Osoby z większym budżetem mogą pokusić się o zakup dodatkowego monitora o szerokiej przekątnej obrazu i wydajnej matrycy.

Gry

Wielu informatyków nie tylko pracuje w tej branży, ale również docenia rozrywkę związaną z komputerami. Informatycy są więc zapalonymi graczami, a dla nich idealnym prezentem będzie nowa wersja ulubionej gry lub dodatek do uwielbianego tytułu.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register