Kumiela Fest – festiwal w Elblągu

Stowarzyszenie Kulturalne Co Jest? zaprasza na przegląd wybranych artystów reprezentujących Elbląską Scenę Muzyczną. W sobotę 19 sierpnia w Amfiteatrze – Park Dolinka odbędzie się Kumiela Fest.

Nie jest łatwo zorganizować reprezentatywny przegląd lokalnej sceny muzycznej w okresie wakacyjnym, ale kilku wykonawców na informację Stowarzyszenia Kulturalnego Co Jest? o takim zamiarze odpowiedziało pozytywnie.

Zapraszamy na Kumiela Fest – przegląd Elbląskiej Sceny Muzycznej w Amfiteatrze w Parku Dolinka. Usłyszymy artystów z Elbląga lub z nim mocno związanych oraz gościnnie zaprzyjaźnioną z Elblągiem grupę z Trójmiasta. Przekrój gatunkowy i ich doświadczenie sceniczne są różne. Jedno za to jest bardzo konkretne – warto wspierać naszych artystów. Dlatego jeśli formuła takiego przeglądu się przyjmie i będą w przyszłości możliwości kontynuacji – chcielibyśmy taką imprezę kontynuować, rozwijać i wzbogacać o działania towarzyszące. Tymczasem – zapraszamy na sobotnie popołudnie i wieczór na Dolinkę!

KUMIELA FEST
19 sierpnia (sobota) – Amfiteatr w Parku Dolinka
Program imprezy:
17:00 – Thefoggyday (Elbląg | electro ambient)
18:00 – Robert Furs (Elbląg, akordeon w różnych odsłonach)
19:00 – Codem & Diunacello (Elbląg, electro ambient)
20:00 – Babyszka/Panek/Hajduk/Korsak (Elbląg/Bydgoszcz | jazz)
21:00 – KiŻ (Elbląg, electro rock)
22:00 – Popsysze (3city, rock psychodelia)

Wstęp wolny, podane godziny są orientacyjne i mogą ulec niewielkim zmianom.
Mamy nadzieję na fajny muzyczny wieczór. A w przyszłości – biorąc pod uwagę fakt, że w Elblągu pojawia się naprawdę wielu utalentowanych muzyków – dużą i dobrą imprezę promującą lokalną scenę.

Koncert realizowany jest w ramach zadania Elbląskie Święto Muzyki część II finansowanego z Budżetu Obywatelskiego przez Samorząd Miasta Elbląg.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register