Zajęcia fitness dla seniorów w Elblągu

Stowarzyszenie Jantar wychodząc naprzeciw oczekiwaniom elbląskich seniorów przygotowało dla nich bezpłatną ofertę zajęć. Z myślą o seniorach, którzy coraz częściej zaczynają dbać o swoją kondycję i szukać różnych form aktywności, zaplanowane zostały cotygodniowe zajęcia fitnessowe. Odbywać się one będą cyklicznie do końca roku.

Zajęcia Fitness dla seniorów są jedną z propozycji, które przygotowaliśmy, aby popularyzować aktywność fizyczną wśród mieszkańców Elbląga – mówi Magdalena Czarnocka–Kaptur, Prezes Stowarzyszenia Jantar.

Będą one realizowane od września w ramach zadania, na które udało się nam pozyskać środki z Urzędu Miejskiego.

Zajęcia będą prowadzone w celu zaszczepienia, zdrowego stylu życia i zamiłowania do aktywności fizycznej. Chcemy uświadomić osobom starszym, że aktywność fizyczna wpływa nie tylko na sprawność fizyczną i kondycję, ale poprawia samopoczucie.

Spotkania z Fitnessem rozpoczną się na początku września. Czekamy na zgłoszenia osób zdecydowanych i konsekwentnie realizujących zamierzone plany. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Kontakt: Centrum Tańca Promyk
tel. 55/611-01-30
kom. 609-977-220

Działanie realizowane jest w ramach zadania „Nakręcamy się na aktywność” dofinansowanego ze środków Gminy Miasta Elbląg.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register