Mały Europejczyk. Jedyny taki żłobek i przedszkole w Elblągu z basenami i kurtynami wodnymi

Jak co roku, gdy słupek rtęci przekracza 30 st. C na olbrzymim parku zabaw przy Niepublicznym Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu pojawiają się wielkie baseny, jacuzzi, kurtyny wodne. Nie ma w Elblągu, a może i w Polsce drugiego takiego żłobka i przedszkola, gdzie dzieci podczas zabawy w upalne dni chłodzą się w wodzie.

W Elblągu już od lat nie ma odkrytego basenu miejskiego. Nie ma również takich basenów przy szkołach czy przedszkolach w naszym mieście. To oznacza, że dzieci w elbląskich szkołach i przedszkolach są skazane na upał i szukanie cienia – a może wiele z nich podczas wysokich temperatur pozostaje w swoich salach, gdzie w oknach opuszczane są zasłony, a dzieci przebywają w dusznych, półmrocznych salach.

Inaczej jest w Niepublicznym Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu.

Tu dzieciom upał nie jest straszny i nadal świetnie bawią się na olbrzymim, przylegającym do budynku, doskonale wyposażonym i zadrzewionym parku zabaw.

Wszystko to jest możliwe dzięki inicjatywie dyrekcji Niepublicznego Żłobka i Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu. Dzieci, jak co roku w upalne dni, mogą korzystać z dużych basenów z chłodną wodą, jacuzzi oraz kurtyn wodnych, które chłodzą dzieciaczki szalejące na placu zabaw.

Baseny i kurtyny wodne w Niepublicznym Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu

Na olbrzymim, świetnie wyposażonym w urządzenia do zabawy dla dzieci to już przedsmak tego, co za chwilę się tu wydarzy – najlepsze półkolonie dla dzieci w Elblągu! Z wycieczkami, wieloma trakcjami, basenami, jacuzzi, kurtynami wodnymi, ogniskiem, biwakiem pod chmurką i nocowaniem pod namiotami.

Czy w jakimkolwiek innym przedszkolu plac zabaw dla dzieci przeradza się w upalne dni w strefę SPA? Czy gdziekolwiek indziej dzieci w upał nadal bezpiecznie bawią się na placach zabaw, a ich organizmy są chłodzone dzięki kurtynom wodnym i chłodnej wodzie w basenach? To jedyne i wyjątkowe miejsce w Elblągu – tak jest tylko w Niepublicznym Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu.

Wszyscy rodzice mają więc pewność, że ich dzieci przebywają w bezpiecznych i przyjaznych warunkach. Nic złego im się stać nie może, a w upalne dni każde dziecko zażywa ochłodzenia nie tylko w cieniu licznych drzew na terenie parku zabaw, ale też w wielkich basenach, jacuzzi czy przy wodnych kurtynach.

Czy Twoje dziecko też ma zapewnione tak doskonałe warunki w swoim obecnym przedszkolu? Czy jesteście pewni, że daliście im to co najlepsze dla ich edukacji, rozwoju u doskonałej, bezpiecznej zabawy?

W Niepublicznym Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu wszystko robi się dla dzieci i z myślą o dzieciach – taka jest filozofia funkcjonowania tego żłobka i przedszkola w Elblągu.

Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu stawia sobie za cel jak najlepsze przygotowanie swoich podopiecznych do wejścia w świat edukacji. Dlatego różnorodny i szeroki wachlarz zajęć dodatkowych ma na celu przede wszystkim rozwijać dzieci intelektualnie i ruchowo oraz kształtować postawy kulturalne i prozdrowotne dobrze, ale i komfortowo dla dziecka przygotować je do edukacji szkolnej.

Jeśli chcesz, aby równie Twoje dziecko tak fantastycznie bawiło się w swoim ulubionym przedszkolu i chciało tu codziennie wracać, koniecznie zapisz je do Małego Europejczyka!

Jeśli chodzi do innego przedszkola a chcesz przenieść je do Małego Europejczyka – nic trudnego, zadzwoń do nas a pomożemy załatwić wszystkie formalności.

Zadzwoń do nas już teraz: 515 406 883

Odwiedź nas również na facebooku:

https://www.facebook.com/malyeuropejczykelblag/

Adres:

Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu

Ul. Dąbrowskiego 33/1, 82-300 Elbląg

Adres e-mail: przedszkole@malyeuropejczyk.elblag.pl

1 komentarz

  • Magda Reply

    21 czerwca 2021 at 22:54

    Super te dzieci żyją cieszą doznają czegoś życie się toczy a nie przedszkole siedzisz bawisz się z dziećmi zamknięty rysujesz jesz ..a tu …super wieczne wakacje zabawa To jest Przedszkole dla DZIECI

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register