Matka poszukuje kierującej, która potrąciła jej dziecko i uciekła

Elblążanka poszukuje kobiety, która w środę na ul. Mickiewicza potrąciła jej 9-letniego syna. Kierująca odjechała z miejsca wypadku, nie udzielając pomocy.

Na jednej z facebookowych stron pojawił się dramatyczny apel elblążanki, która poszukuje kobiety – sprawczyni potrącenia jej dziecka.

Ważne!!! Wczoraj ok. godz. 17.30 w Elblągu na ul. Mickiewicza, kobieta kierująca niebieskim samochodem osobowym, jadąc…

Publiée par Spotted & Hejted: Elbląg sur mercredi 25 avril 2018

Ważne!!! Wczoraj ok. godz. 17.30 w Elblągu na ul. Mickiewicza, kobieta kierująca niebieskim samochodem osobowym, jadąc od strony ul. Grunwaldzkiej w kierunku ul. Bema potrąciła na przejściu dla pieszych mojego 9-cio letniego syna i odjechała. Patryk trafił do szpitala na obserwację. Nie wiem, jaką trzeba być k…obietą, żeby tak postąpić nie udzielając pomocy DZIECKU. Bardzo proszę, udostępniajcie, przekazujcie dalej, może da się namierzyć to coś, może ktoś coś widział…” – pisze kobieta na stronie Spotted & Hejted: Elbląg.

Jak informuje Dziennik Elbląski, elbląska policja zajmuje się poszukiwaniem sprawczyni potrącenia chłopca.

– Wyjaśniamy okoliczności zdarzenia i mamy już pewne ustalenia. Szukamy sprawcy i świadków zdarzenia – mówi na łamach gazety Jakub Sawicki z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji. – Wszystkich, którzy mogą pomóc w tej sprawie, prosimy o kontakt z nr 55 230-12-07. Wszelkie informacje można przesyłać anonimowo na adres mailowy policja@elblag.ol.policja.gov.pl.

Wobec kierowcy, który nie udzieli pomocy ofiarom wypadku obligatoryjnie orzeka się zakaz prowadzenia pojazdów i może zostać zasądzona wobec niego kara grzywny, a nawet aresztu.

Zgodnie z kodeksem karnym za spowodowanie wypadku i ucieczkę z jego miejsca grozi kara do 4,5 roku pozbawienia wolności.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register